23 Eylül 2018 23:53

Milli Futbolculardan Mesut Özil’e Tam Destek!

Adalet ve Kalkınma Partisi Beykoz İlçe Gençlik Kolları tarafından organize edilen Mesut Özil Futbol Turnuvası, Paşabahçe Stadı’nda gerçekleşti.

Adalet ve Kalkınma Partisi Beykoz İlçe Gençlik Kolları tarafından organize edilen Mesut Özil Futbol Turnuvası, Paşabahçe Stadı’nda gerçekleşti.

AK Parti Gençlik Kollarının düzenlediği Mesut Özil Futbol Turnuvası, eski milli takım futbolcularının katılımı ile Paşabahçe Stadı’nda gerçekleşti.

Paşabahçe Stadı’nda düzenlenen futbol turnuvasına eski milli futbolculardan; Rüştü Rençber, Semih Şentürk, Hamit Altıntop, Serdar Kulbilge, Ali Güneş, Ogün Temizkanoğlu, Hasan Kabze, Hakan Ünsal, Serkan Balcı ve Faruk Yiğit katılırken, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanı Osman Tomakin, İstanbul Milletvekili Pervin Tuba Durgut, Meclis Üyeleri Emin Yavuz, Bilal Karabacak, Şahin Emanet İlçe Yöneticileri ve partililer katıldı.

Eski Milli Futbolculardan Furkan Çeliker’e Tebrik

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile çektirdiği fotoğraf nedeniyle Almanya’da ırkçı ve ayrımcıların hedefi olan Mesut Özil adına Paşabahçe Stadı’nda düzenlenen futbol turnuvası öncesi, eski milli futbolculardan Furkan Çeliker’e tebrik geldi.

Furkan Çeliker ve eski milli takım futbolcuları, maça çıkmadan önce Paşabahçe Stadı Lokali’nde oturdular. Çeliker, katılım gösteren milli futbolcuları tek tek selamlayarak, katıldıkları için teşekkür etti.

Milli futbolcu Hakan Ünsal, böyle güzel ve anlamlı bir organizasyon düzenlediği için, tüm arkadaşlarının adına Furkan Çeliker’e teşekkür etti.

Gençlik Kolları ve milliler arasında gerçekleşen futbol müsabakasının açılışını, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç yaptı.

Eski Milli futbolcuların olduğu takımda oynayarak AK Parti İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç milli olurken, gençliğin süvari beyi Furkan Çeliker yol arkadaşlarını yalnız bırakmadı.

Gençlik Kolları’nda Furkan Çeliker, memleketi Sinop’un plaka numarası 57 numaralı forma ile sahaya çıkarken, Hanefi Dilmaç’ta memleketi Trabzon’un plaka numarası 61 numaralı forma ile sahadaydı.

Hanefi Dilmaç’ın 11’inde bulunduğu eski milli futbolcular, Gençlik Kolları Başkanı Furkan Çeliker’intakımını 5-4 mağlup etti.

Eski Milli Takım Futbolcularının gollerini; Semih Şentürk (7 Dk.), Hanefi Dilmaç (31 Dk. – 60+1), Hasan Kabze (40 Dk.), Hamit Altıntop (52 Dk.)

Gençlik Kolları’nın gollerini; Furkan Çeliker (13 Dk. – 57 Dk.), Oğuzhan Yıldız (37 Dk.) Ömer Faruk Ateş (48 Dk.)

Eski Milli Futbolcuların İlk On biri  (Antrenör: Rüştü Rençber) 

 1. Serdar Kutbilge
 2. Oğün Temizkanoğlu
 3. Semih Şentürk
 4. Hasan Kabze
 5. Serkan Balcı
 6. Ali Güneş
 7. Cem Karaca
 8. Hamit Altıntop
 9. Hayati Köse
 10. Şahin Emanet
 11. Hanefi Dilmaç

Gençlik Kollarının İlk On biri (Antrenör: Emrah Toroman)

 1. Mustafa Birol
 2. Oğuzhan Yıldız
 3. Rıdvan Kılıç
 4. Hacı Furkan Deniz
 5. Uğur Ulusoy
 6. Arif Güven
 7. Ömer Faruk Ateş
 8. Vahdettin Şener
 9. Melih Pir
 10. Yasin Baş
 11. Furkan Çeliker