14 Eylül 2023 19:10

MHP Kavacık’a Sağlık Ocağı açtırdı

MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, Beykoz 6 No’lu Aile Sağlığı Merkezi’nin açılış törenine katıldı.

MHP Kavacık’a Sağlık Ocağı açtırdı

MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, Kavacık’taki Orhan Veli Kanık Parkı içinde yer alan Beykoz 6 No’lu Aile Sağlığı Merkezi’nin açılış törenine katıldı. Yönter, merkezin açılışını gerçekleştirerek, burada yaptığı açıklamada, Kavacık’ın İstanbul’un önemli bir iş ve hayat merkezi olduğunu belirtti. Yeni sağlık merkezinin mahalleliye hayırlı olmasını dileyen Yönter, İstanbul’un 39 ilçesi için gece gündüz demeden çalışacaklarını ve hakkını alacaklarını ifade etti.

Yönter, burada yaptığı açıklamada, çok hayırlı bir hizmetin açılışı münasebetiyle toplandıklarını söyledi.

Kavacık Mahallesi muhtarı Yasemin Şahin’in girişimleri ve çabası sonucunda sağlık ocağının açılışını yaptıklarını belirten Yönter, Kavacık’ın, İstanbul’un en önemli iş ve hayat merkezlerinden birisi olduğunu kaydetti.

Yönter, Kavacık Mahallesi’nde bir sağlık ocağının bulunmamasının önemli bir eksiklik olduğunu ifade ederek, “Bu eksikliğin telafisinde bizlere destek veren, yardım eden başta Sağlık Bakanımız olmak üzere bütün yetkililerimize, kamu kurum ve kuruluşlarımızın yöneticilerine, her şeyden ve hepsinden önce de Sayın muhtarımıza elbette teşekkürlerimizi sunuyoruz.” dedi

“İstanbul’un 39 ilçesi için gece gündüz demeden çalışacağız”

Yeni sağlık merkezinin mahalleliye hayırlı olmasını dileyen Yönter, “Biz Kavacık için, diğer mahallelerimiz için, İstanbul’un 39 ilçesi için gece gündüz demeden, nefes alır gibi 7/24 esasına dayalı olarak çalışacağız. Sonunda başaracağız. Milliyetçi Hareket Partisi olarak da Cumhur İttifakı olarak da hakkımızı alacağız Allah’ın izniyle” diye konuştu.

Muhtar Yasemin Şahin de parti ayırt etmeksizin emeği geçen tüm yetkililere teşekkür ettiğini belirterek, merkezin açılması için girişimleri ve çabasına karşılık veren Yönter’e de teşekkürlerini sundu.

Yönter, açılışı gerçekleştirilen merkezi gezerek yetkililerden bilgi aldı.