17 Kasım 2021 13:00

MHP Beykoz’da geniş kesimlere açılıyor

MHP Beykoz İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman ve MHP Beykoz İlçe Yönetimi tarafından Anadolu Hisarı Öğretmen Evi’nde Beykozlu gençlerin de katıldığı bir toplantı gerçekleşti.

MHP Beykoz’da geniş kesimlere açılıyor

MHP Beykoz İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman ve MHP Beykoz İlçe Yönetimi tarafından Anadolu Hisarı Öğretmen Evi’nde bir toplantı gerçekleşti. Toplantıya MHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Ahmet Erdoğan, MHP Beykoz Belediye Meclis Üyesi Sema Meydan, ilçe yöneticileri ve Beykozlu gençler katıldı.

Kahvaltı ile başlayan toplantının açılış konuşmasını MHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Ahmet Erdoğan gerçekleştirdi. Beykozlu gençleri selamlayan Erdoğan, programa katılamayan MHP İstanbul İl Başkanı Birol Gür’ün selamlarını da iletti.

MHP Beykoz İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman: “Rehber Kur’an hedef turan”

MHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Ahmet Erdoğan’ın açılış konuşmasından sonra MHP Beykoz İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman günün anlam ve önemi hakkında bir konuşma yaptı. Konuşmasına toplantıya katılan gençleri selamlayarak başlayan Karaman, “Gençlik gelecek ümidi, gelecek iradesi ve geleceğin kendisidir. Bu bağlamda, Gazi Mustafa Kemal Atatürk genç fikirler demek gerçek fikirler demektir demiştir. Bu kuşakları X ,Y, Z diye adlandırmıyoruz. Milleti bir görüp adına Türk Milleti, Türk Gençliği diyoruz. Yaratılan her insan cenabı Allah’ın eşsiz emanetidir ve hepsi hürmete layıktır. Geleceğimiz olan gençlerimize, tasarruf yapmamız, gençlikten taviz vermemiz, onların isteklerine kulak tıkamamız, onları hayatın zor şartlarında sahipsiz bırakmamız söz konusu değildir. Meşru zeminde düşüncesi, siyasi ve ideolojik görüşü ne olursa olsun, Türk Gençliği bizim gönül bahçemiz, aydınlık yüzümüz, muazzam hazinemizdir. Biz Türk Gençliğinin ruhunu, asaletle yoğurulan hamurunu, yüreğinde kopan fırtınaları, kendimizi bildiğimiz kadar iyi biliyoruz. Gençlik hür istikbalimizin mimarı, mihmandarı ve mirasçısıdır. Üstat Necip Fazıl’ın dediği gibi ‘Zaman bendedir ve mekan bana aittir şuurunda bir gençliktir’ ” diyerek konuşmasını sürdürdü.

Karaman konuşmasının devamında, “Sağlam bir kafaya, imanlı bir kalbe, çalışan ve çalışkan bir kola sahip gençliğin üstesinden gelemeyeceği zorluk yoktur. Genç kardeşlerimizin üzerinde hesap yapan çakal suretlerini görüyor ve takip ediyoruz. Türk gençliği fıtratı gereği zeki, çalışkan, basiretli, devletine ve milletine sorumluluk duyan bir vicdana sahiptir. Bu yüzden yozlaşmış akımlar, yasa dışı örgütler, terör ajanları, emperyalizmin maşaları, organize suç şebekeleri, gençlerin peşindedir, hiç birinizi kaybetme lüksümüz yoktur. Öfkeniz, kızgınlığınız, kızdıklarınız olabilir, tepkileriniz sivri olabilir. Fakat sizler bizim için milletimiz için istiklal ve istikbal haklarımız için paha biçilmez hayati öneme sahipsiniz” dedi.

Karaman, “Rehber Kur’an hedef turan, kızıl elmaya hey.. Kızıl elmaya.. İlçe Başkanlığımız olarak organize etmiş olduğumuz yoğun katılımlı geçen geleceğimizin teminatı olan gençlerimizle, kahvaltılı istişare programına il yöneticimiz Sn. Ahmet Erdoğan, meclis üyelerimiz, ilçe başkan yardımcılarımız, kadın kolları başkanımız, birbirinden kıymetli ilçe yöneticilerimiz ve bölgemiz basını ile bir araya geldik.
Emeği geçen ve katılım sağlayan her bir kardeşime ayrı ayrı teşekkür ediyorum” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

MHP Beykoz İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman’ın konuşmasının ardından sohbet havasında gerçekleşen toplantıya Beykozlu gençlerin yoğun katılım gösterdiği dikkat çekti. Toplantı Gençlik Buluşması hatıra fotoğrafı çekimi sonrasında ise son buldu.