• Mücahit Ak – Yiyin beyler yiyin!

 • 22 Mart 2019 10:43

  MEHMET GÜLER: MAKAMI AYAKLAR ALTINA ALDIK

  AK Parti Beykoz Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Güler görevinden istifa etti. Gerekçe olarak mükemelliyetçilik anlayışını gösteren Güler açıklama yaptı.

  AK Parti’nin başarılı Gençlik Kolları Başkanlarından biri olan Mehmet Güler yaklaşık 2 yıldır sürdürdüğü görevinden istifa etti. İstifasıyla ilgili konuşan Güler; 1 Mart 2015’de 4.Olağan Kongre ile tebliğ edilen AK Parti Beykoz İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı görevimi son zamanlarda iş hayatımın yoğunluğu nedeniyle AK Partinin mükemmeliyetçilik ilkesine yakışır bir biçimde yerine getiremediğimi düşünerek istifa etmeyi uygun gördüm. Zira önümüzde ülkemizin ve bölgemizin kaderini derinden etkileyecek bir referandum var.” 

  YALANLAR SÖYLENDİ, İFTİRALAR ATILDI

  İnandığımız bu davada her vazifeyi en güzel şekilde yerine getirmeye çalıştım. Önce Allah sonra teşkilatımız şahittir. Vazifem esnasında, görevin ağırlığından dolayı bilerek veya bilmeyerek kırdığım, üzdüğüm haksızlık ettiğim varsa bir Müslüman olarak ben tüm hakkımı helal ettim. Sizlerden de helallik isterim. Arkamdan türlü iftiralar, yalanlar söylendi ve söylenecektir. Hiç sorun değil. Cumhurbaşkanımızın da ifade ettiği gibi, bu günlere manşetlerle çarpışarak geldik. Bana korkak diyenler olacaktır. Davamda ölüme yürüdüğümü canlı şahitler vardır. Hepsinden öte Allah şahidimdir. 15 Temmuz’da rabbime hamd olsun en azından gazilik nasip oldu.

  MAKAMLAR AYAĞIMIZIN ALTINDADIR

  Bir insan hedeflediği yolda her acıyı göğüsler, her çileyi çeker ve bir noktaya, bir makama ulaşır. İnsan nefsine en zor gelen şeyse bulunduğu makamı bırakmaktır. Biz AK Gençler inandığımız değerler için canımızı, nefsimizi, makamı ve korkaklığı ayaklar altına aldık. Biz davamıza hizmet etmek için her yükün altına gireriz. Ölüme gideriz. İcap ederse arkadan gelecek kutlu nesil için yoldan çekiliriz.
  Biz Müslüman gençlik için yeryüzünün bütün makamları ayağımızın altındadır. Arzu ettiğimiz ve baş üstünde tuttuğumuz tek makam vardır. O da Rızayı İlahidir.

  Saygılarımla
  Mehmet GÜLER