23 Şubat 2018 13:32

Mavilla Hotel Konforlu Bir Alternatif Sunuyor!

İstanbul’’un en seçkin semtlerinden Beykoz’da bulunan Mavilla Hotel; şehrin gürültüsünden uzak sakin bir tatil yapmak isteyen misafirler için konforlu bir alternatif sunuyor.

İstanbul’’un en seçkin semtlerinden Beykoz’da bulunan Mavilla Hotel; şehrin gürültüsünden uzak sakin bir tatil yapmak isteyen misafirler için konforlu bir alternatif sunuyor.

8 oda ile misafirlerine hizmet veren tesisin tüm odalarında; klima, duş, banyo, televizyon, uyandırma servisi ve kablosuz internet erişimi bulunuyor. İstanbul Anadolu Hisarı Beykoz’da bulunan otelde; 4 kat ve havuzbaşı alacarte restauranttan oluşup her katımız deniz manzaralıdır. Oda kahvaltı konsepti uygulanan otelimizde Kokteyl, doğum günü, mezuniyet geceleri yapılmaktadır.

​Beykoz Aktüel Gazetesi’ne konuşan Mavilla Hotel’in genç işletmecisi Erdem Çelik; İstanbul’un en seçkin semtlerinden Beykoz’da bulunan Mavilla Hotel; şehrin gürültüsünden uzak sakin bir tatil yapmak isteyen misafirler için konforlu bir alternatif sunuyor. 5 adet çift kişilik, 3 adet ikişer yataklı tek kişilik, toplamda 8 odadan oluşmaktadır. Suit odalarımızın balkon ve teras mahalleri doğrudan boğaza açılıp birer güverte hissi yaratmaktadır.””Otelimizde snack bar, havuzbaşı ve şömine başı alacarte restaurant&cafe bulunmaktadır. Alacarte restaurantımız otel ve dışarıdan gelen misafirlerimize dünya mutfağı ile hizmet vermektedir. 5 adet çift kişilik, 3 adet ikişer yataklı tek kişilik, toplamda 8 odadan oluşan otelimizin suit odalarında boğaza açılmaktadır. Odalarda balkon, minibar, TV,  klima, banyo/wc, internet ve telefon mevcuttur” ifadelerini kullandı. 

http://www.mavillahotel.com/iletisim/

Göztepe Mahallesi Palmiye Cad. No: 25 Anadolu Hisarı, Beykoz / İstanbul – 0216 668 0542 info@mavillahotel.com

Etiketler: