26 Mart 2022 14:03

Kulis: Özhaseki’den Murat Aydın’a uyarı!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Beykoz Belediyesi’ne özel bir ziyarete geldi.

Kulis: Özhaseki’den Murat Aydın’a uyarı!

Uzun yıllar Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanlığı yapan, şuanda da AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevinde bulunan Mehmet Özhaseki, Beykoz Belediyesi Başkanı Murat Aydın’a uyarılarda bulunmak için ziyarete geldi.

Beykoz Aktüel Haber’in edindiği kulis bilgilerine göre; Özhaseki, Başkan Murat Aydın’a ciddi uyarılarda bulundu. Edinilen bilgilere göre Özhaseki, Beykoz ile ilgili çok şikayet geldiğini belirterek kentsel dönüşümle ilgili şikayetleri ve çözüm yollarını dile getirdi, farklı ‘önerilerde’ bulundu. 25 yıllık tecrübe denilerek Beykoz’a gönderilen Başkan Murat Aydın’ın Beykoz’u yönetemediği ve oylarda ciddi düşüşe neden olduğu Ankara’nın da dikkatini çekti.

Ziyaret sonrası göstermelik toplantı!

Özhaseki’nin ciddi uyarılarından sonra Tokatköy heyetiyle poz veren Başkan Murat Aydın, Tokatköy’den 3 kişinin katıldığı toplantı için Tokatköy heyetiyle bir araya geldik paylaşımını yaptı. Beykoz’da durumu toparlayamayan ve algı ile de yönetmeyi beceremeyen Başkan Murat Aydın, son olarak Belediye ihalelerini kimlere verdi? Kötü gidişat konuşulmasın ve hesap sorulmasın diye  bir formül mü gerçekleştirdi?