22 Temmuz 2017 20:15

Küçüksu Arena’da Bohem Futbol Gecesi

İlçemizin Göksu mahalesinde bulunan, bilhassa kültür-sanat-spor meraklılarının uğrak yeri olan Bohem Cafe dün akşam başarılı bir organizasyona imza attı.

Bohem Cafe CEO su Yücel Akyol ile Üsküdar Çınar Sporun ‘Totti’si Bayram Demirtaşın girişimleri ile Futbol Şövalyesi Bohem Futbol takımı ile Üsküdar Çınar Spor oyuncuları Küçüksu Halı Saha Tesislerinde karşı karşıya geldi.

 Yıllardır amatör liglerde beraber oynayan Çınar Spor birbirini tanıyan takım olmanın avantajını iyi kullanarak maça başladı ve ilk beş dakika da bulduğu iki aşırtma golüyle 2-0 öne geçti.

 Dakikalar 7’yi gösterdiğinde ise Emir sağ taraftan sürüklediği atağı çok klas bir aşırtma ile gole çevirerek farkı bire indirdi.

 4 dakika sonra ise (11. dk.) Yücel Akyol un şık volesi maça keyif skora ise beraberlik getirdi; 2-2.

 16. dakikada Bohem Futbol takımının ceza sahasına doğru şişirilen topu iyi kontrol eden Çınar Spor forveti sert bir şut ile takımını tekrar öne geçirdi; 3-2.
 Hemen bir dakika sonra ise Bohem FK için son 24 saat içinde ikinci maçına çıkıp büyük fedakarlık yapan Yunus Okta’nın yaptığı asisti gole çeviren Yücel Akyol maça tekrar beraberliği getirdi; 3-3.
 18. dakikada Çınar Spor tekrar öne geçse de (4-3) geceye damgasını vuran Yücel Akyol tekrar sahneye çıktı;
 Sol kanattan ceza sahası dışında topu alan, düzelten ve kaleyi karşısına alan Yücel, çok şık bir plase ile topu sağ üst köşeden(90 tabir edilen yer) ağlara bıraktı ve gecenin golüne imza atarak maçı tekrar beraberliğe getidi; 4-4 (dk. 24)
 Maçın kalan kısmında Bohem Futbol takımının sırasıyla Yunus Okta, Görkem Çoban, Emir(2) ve Yücel(2) ile bulduğu gollere Çınar Spor toplamda 8 gol ile karşılık verince maç 12-10 ile Çınar Spor galibiyeti ile sona erdi.
 Yunus Okta ve Zubeyr in 2 asist, Görkem Çoban’ın 1 gol, Emir’in 3 gol ile tamamladığı maçta Yücel Akyol 5 gol ve 1 asist üretti.
 Bir çoğu ilk defa dün akşam bir arada oynayan Bohem FK yetenekli oyuncuları ile daha fazla maç tecrübesi ile fenomen bir takım olma yolunda ümit verirken, Çınar Spor sahada ne yaptığını bilen, kollektif futbol sergileyen centilmen bir takım görüntüsü ile parmak ısırttı.
 Taraflar bir daha ki organizasyon için taleplerini yenileyerek tesislerden ayrıldı.
 Bohem Futbol Gecesi ile ilgili videoları Youtobe da Bohem TV kanalında bulabilirsiniz.