• Mücahit Ak – Yiyin beyler yiyin!

 • 18 Aralık 2019 15:02

  Kıvanç Tatlıtuğ, Beykoz’a Barınak Kuruyor!

  Hem mesleğiyle hem de hayvansever kişiliğiyle takdir toplayan yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, yine gönülleri fethedecek.

  Hem mesleğiyle hem de hayvansever kişiliğiyle takdir toplayan yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, yine gönülleri fethedecek.

  Gelen projelere şimdilik olumsuz yanıt veren Kıvanç Tatlıtuğ, sokak hayvanları için kolları sıvadı. Doğa aşığı oyuncu, sokak hayvanları için bir barınak kurmaya karar verdi.

   

  Barınak Kuracak

  Yardıma muhtaç sevimli dostlarımız için Beykoz tarafında bir barınak kurmayı planlayan Tatlıtuğ, önceki akşam kendisi gibi hayvansever dostlarıyla buluşup fikir alışverişi yaptı. Tatlıtuğ2un Beykoz’a kuracağı barınağa ise ilginin yoğun olacağı şimdiden konuşulmaya başlandı. 

  Beykoz Haberleri Beykoz Spor Beykoz Belediyesi Beykoz Harita Beykoz Nerede Kavacık Beykoz Tarih Beykoz Trafik Kazası Beykoz Kaymakamlığı İmar Kadastro Kadastro Kavacık Tema Göksu Yenimahalle Çubuklu Göztepe Mahallesi Anadolukavağı Polonezköy Öğümce Çiftlik Çavuşbaşı Beykoz Gezilecek Yerler Beykoz Günlük Kiralik Ev Kavacık Günlük Kiralık Ev Beykoz Köyleri Beykoz Kelle Paça Beykoz Cam Sanat Beykoz Deri Kundura Beykoz Rakı Fabrikası Beykoz Fabrika Beykoz Hayvan Beykoz Kamp Beykoz Barınak