27 Aralık 2016 11:20

KENT KONSEYİNDE GÜNDEM DEĞERLENDİRİLDİ

Beykoz Kent Konseyi Yürütme Kurulu üyeleri, Kent Konseyi Toplantı Salonu’nda ülke ve ilçe gündemini değerlendirmek için bir araya geldi.

Ülke ve ilçe gündemini değerlendirmek için yapılan toplantıya; Beykoz Kent Konseyi Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu ve aynı zamanda Çalışma Gruplarının sorumlu yürütme kurulu üyeleri Emin Yavuz, Sacit Kaya, Emine Ünlü, G. Taneri Vural, Gül Bağdatlı ve Turgay Sucuoğlu katıldı.

Toplantıda Türkiye’nin gündemindeki terör olayları değerlendirilerek, ülkemiz ve dünya barışına katkı için Beykoz Kent Konseyi olarak neler yapılması gerektiği hakkında görüş ve önerilerde bulunuldu.

Kent Konseyi Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu’nun Konsey çalışmaları ve proje önerileri konusunda bilgiler verdiği toplantıda, yürütme kurulunun proje önerilerine ilişkin görüş, öneri ve temennileri dile getirildi. 

Bir sonraki Genel Kurul Toplantısı için de gündemi belirleyen Yürütme Kurulu üyeleri, sunulan projelerin hayata geçirilmesi yönünde çalışmalar başlattı.

Toplantıda komisyon çalışmaları değerlendirilerek, Kızılay Kan Bağışı Kampanyası Projesi, Beykoz’da çekilen filmlerde oynayan dizi oyuncularının proje kapsamında değerlendirilmesi, Uyuşturucuyla Mücadele Projesi kapsamında çalışma yapılması, Beykozluların konseye dair bilgi akışını hızlandıracak sosyal medya hesaplarının güncelliğinin sağlanması, Beykoz tanıtımına katkı sunmak için Kent konseyi tarafından kültürel geziler düzenlenmesi gibi konular ele  alındı.

Kent Konseyi Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu, yeni dönem çalışmalarının hayırlı olmasını dileyerek, önümüzdeki yıl konseyi dopdolu etkinliklerin beklediğini belirtti.