20 Ekim 2017 17:08

Kent Konseyinde Bayrağı Emin Yavuz Devraldı

Ekim ayı olağan yürütme kurulu toplantısı için bir araya gelen Beykoz Kent Konseyi, yürütme kurulu üyesi Emin Yavuz’u yapılan oylama sonucu oybirliğiyle başkan seçti.

Ekim ayı olağan yürütme kurulu toplantısı için bir araya gelen Beykoz Kent Konseyi, yürütme kurulu üyesi Emin Yavuz’u yapılan oylama sonucu oybirliğiyle başkan seçti. 

 

Kent Konseyi yürütme kurulu üyelerinin gerçekleştirdiği toplantı, Belediye Başkanlık Toplantı Salonu’nda düzenlendi.

Yürütme Kurulu üyesi Rafet Şişmanoğlu’nun başkanlığında toplanan Kent Konseyi, aldığı kararla Belediye Başkan Yardımcısı ve Konsey Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu’nun istifasıyla boşalan konsey başkanlığına, oy birliğiyle Yürütme Kurulu üyesi Emin Yavuz’u seçti.

Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi, Beykozlu Doğu Karadenizliler Derneği Başkanı ve Beykoz Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyesi olarak çalışmalarına devam eden Emin Yavuz, Kent Konseyi’nin yeni başkanı seçildi.

 

Beykoz’da kentlilik ve hemşerilik bilincini geliştirmek, sosyal yardımlaşma ve dayanışmayı artırmak, sürdürülebilir kalkınma, katılım, yönetim ve yönetişim ilkelerini hayata geçirmek üzere faaliyet gösteren Kent Konseyi, ilçedeki sivil toplum kuruluşlarını da bir araya getiriyor.

 

Beykoz Kent Konseyi Başkanı Emin Yavuz, “Tüm Yürütme Kurulu üyesi arkadaşlarıma teşekkür ediyorum”

 

Beykoz Kent Konseyi Başkanı Emin Yavuz, Bağımlılıkla Mücadele Projesinde gelinen son nokta hakkında bilgi vererek,  “Bize verilen görevi her zaman en iyi şekilde yapma gayreti içinde olduk. Bundan sonra da olmaya devam edeceğiz. Ben, bir önceki Konsey Başkanımız Muharrem Kaşıtoğlu’na emeklerinden dolayı teşekkür ediyor, tüm Yürütme Kurulu üyesi arkadaşlarıma da şükranlarımı sunuyorum. ” dedi.