• Mücahit Ak – Yiyin beyler yiyin!

 • 23 Aralık 2019 12:45

  Kedi Evleri ile Beykoz Çok Güzel!

  Beykoz’da sokakların sevimli sakinleri kedilerin kış aylarını sıcak ve rahat geçirmesi için kedi evleri hazırlıyor.

  Beykoz Belediyesi sokakların sevimli sakinleri kedilerin kış aylarını sıcak ve rahat geçirmesi için kedi evleri hazırlıyor.

  İstanbul’un en çok sokak hayvanı popülasyonuna ev sahipliği yapan ilçeleri arasında yer alan Beykoz’da kedilerin kış aylarını rahat ve huzurlu geçirmesi için ilçenin sokaklarına, meydan ve  parklarına kedi evleri bırakılıyor.

  Beykoz Belediyesi’nin marangoz atölyelerinde kent dokusuna uygun tasarlanıp üretilen kedi evleri vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda gerekli tespitler yapıldıktan sonra teslim ediliyor.

  Kedi Evleri (3)

  Öğrenciler Sevgiyle Besliyor

  İlçedeki öğrenciler arasında hayvan sevgisinin yaygınlaşması amacıyla okulların talepleri de karşılanıyor. Öğrenciler, okul bahçelerine bırakılan evlerde baktıkları kedilerle hayvan sevgisiyle tanışıyor.

   

   

  İlçede sunulan hizmetle sokaklarda yaşayan kediler sıcak birer yuvaya kavuşurken çevrede renkli görüntüler de oluşuyor.

  Beykoz Belediyesi kedi evlerinin yanı sıra sokak hayvanları için besleme ve su üniteleri ile kuş evleri de sağlıyor.

  Kedi Evleri (2) Kedi Evleri (4) Kedi Evleri (6) Kedi Evleri (7)

   

   

   

   

  Çavuşbaşı minibüsleri Beykoz plaj Burunbahçe yüzme Çubuklu sahil yolu Küçüksu Plajı Sevda tepesi kandilli rasathane Beykoz yıkım beykoz final okulları kavacık güllüoğlu beykoz emlak beykoz askerlik şubesi Beykoz dizi çekimleri Beykoz ramazan Beykoz sokak iftarı Onçeşmeler Beykoz Sarıyer Börekçisi Beykoz öngörünüm Beykoz halk meclisleri Beykoz deplasman Beykoz Feriköy Cengiz Aygün Cengiz Aygün Kastamonu Murat Aydın Beykoz Beykoz kiralık ev  Beykoz boğulma Riva dev dalgalar Riva boğulma Boğazda boğulma Beykoz yerel seçim Beykoz 2019 seçim sonuçları Beykoz 2014 seçim sonuçları Beykoz 2002 seçim sonuçları Beykoz 2007 seçim sonuçları Beykoz referandum seçim sonuçları Mecidiye Kasrı Mecidiye Kasrı’na Nasıl Gidilir?