15 Nisan 2017 12:25

Kayıp Ali Bülbül’ün Cesedi Denizden Çıktı!

İstanbul Beykoz’da, MR çektirecek olan kız arkadaşıyla hastaneye giden Ali Bülbül, ortadan kaybolmuş. Baba Ahmet Bülbül, oğlunu bulana 100 bin TL para ödülü vereceğini söylemişti.

İstanbul Beykoz’da, MR çektirecek olan kız arkadaşıyla hastaneye giden Ali Bülbül, ortadan kaybolmuş. Baba Ahmet Bülbül, oğlunu bulana 100 bin TL para ödülü vereceğini söylemişti. Bülbül Ailesi’nin kayıp başvurusu üzerine harekete geçen polis, hastanedeki tüm güvenlik kamerası görüntüleri incelemiş ancak Ali Bülbül’ün hastaneden ayrıldığına dair bir ize rastlamamıştı.

Show TV’de yer alan habere göre, Baba Ahmet Bülbül, oğlunun öldüğü haberini önceki gün öğrendi. Ahmet Bülbül‘ün, geçtiğimiz ay denizde bulunan cansız bir bedenden tesadüfen haberi oldu. Kimliksiz cesedin oğlu Ali’ye ait olduğunu teşhis etti.17 Mart gecesi Deniz Polisi’nin Beykoz açıklarında bulduğu kimliksiz cesedi, babası kolundaki dövmesinden tanıdı. Ali uyuşturucudan mı yoksa cinayet sonucu mu hayatını kaybetti? bu sorunun cevabı Adli Tıp sonucu ortaya çıkacak.

AİLESİ İLE BİRLİKTE YAŞADIĞI EVİ YAKMIŞTI
Çocuk yaşta başladığı uyuşturucudan kurtulmak için mücadele veren Ali Bülbül 10 Haziran 2016’da da ailesi ile birlikte yaşadığı evi ateşe verip haber bültenlerine konu olmuştu. O dönenmde Show TV’ye röportaj veren 
Ali Bülbül yaiadığı sıkıntıları anlatmış v e uyuşturucudan kurtulup temiz bir hayat için mücadele edeceğini aktarmıştı.