13 Aralık 2021 21:15

Kavacık’a Güzellik Epilasyon ve Solaryum Merkezi açıldı

Her yaştan insanın ihtiyacı olan cilt yenileme ve leke sorununa çözüm artık Beykoz’da. MG Güzellik Solaryum & Epilasyon artık hizmetinizde…

Kavacık’a Güzellik Epilasyon ve Solaryum Merkezi açıldı

Her yaştan insanın ihtiyacı olan cilt yenileme ve leke sorununa çözüm artık Beykoz’da. MG Güzellik Solaryum & Epilasyon artık hizmetinizde…

Cilt bakımı ve güzellik için yeni adres olan ve Beykoz Kavacık’ta bulunan MG Güzellik Solaryum ve Epilasyon Merkezi hizmete açıldı. Cilt bakımından lekelere, güzellikten cilt yenilemeye kadar birçok alanda hizmet veren güzellik merkezinin sahibi işletmeci Melahat Kurt Beykoz Aktüel’e konuştu.

Kadın girişimci Melahat Kurt, ‘’Beykoz Kavacık’ta yeni işyerimizde hizmete başladık. Beykozluların ve civar ilçelerde yaşayan vatandaşlarımızın yoğun ilgisiyle karşılaştık. Bir tane cildimiz var ve bunu korumak, cildimize bakım yaptırmak hepimiz için oldukça önemli’’ dedi.

Cildinizle alakalı sorunlar mı yaşıyorsunuz?

İşletmenin aynı zamanda ortağı olan Uzman Estetisyen Gülşen Ayhan’da gazetemize konuştu. Cilt ile ilgili sorunların artık sorun olmaktan çıktığını belirten Uzman Estetisyen Gülşen Ayhan, ‘’Kırışıklık, leke, akne, sivilce lekeleri, mor gözaltı, egzamalı ciltler, skarlı ciltler, yaşlılık lekeleri, solaryum, G5, lenf drenaj, pasif jimnastik, ipek kirpik, kalıcı makyaj cilt yenileme yada herhangi bir ciltle ilgili sorun yaşayanlar bizlere ulaşıyor. Sorunun değil çözümün adresi olarak hizmetler veriyoruz’’ dedi.

Zayıflamak mı istiyorsunuz?

Yaz ayları öncesi bakımın şart olduğunu belirten Uzman Estetisyen Gülşen Ayhan, ‘’Bölgesel zayıflama, selülitlerinden şikayet edenlere müjdeli haberlerimiz var. Kilo verip sıkılaşmak isteyenlerde çok etkili sonuçlar elde ediliyor, toparlama sıkılaşma, kan dolaşımını hızlandırma ve makineyle yapılan bir uygulama sonucu istenilen verim kalıcı şekilde alınmaktadır’’ dedi.

Her yaşta cilt yenilemesinin yapıldığını belirten Ayhan, ‘’Fraksiyonel radyofrekans ve mezoterapi ile 1. Seanstan etkiyi hissediyoruz. Cilt yenilemede ilk seansta etkili olan uygulamalar beni de heyecanlandırıyor. Sizlerde bakımdan geçmeyi hakkediyorsunuz. Bakım için işyerimize herkesi bekleriz’’ dedi.

MG Güzellik, Solaryum & Epilasyon’a nasıl ulaşabiliriz?
İletişim: 0216 693 16 01
0542 256 50 55
Kavacık / Beykoz