• Mücahit Ak – Yiyin beyler yiyin!

  • 21 Şubat 2019 16:47

    Kanlıca, Muharrem Kaşıtoğlu’nu Bağrına Bastı!

    Saadet Partisi tarafından Beykoz Belediye Başkan Adayı ilan edildikten itibaren durmadan çalışan ve ilçeyi karış karış dolaşan Muharrem Kaşıtoğlu, Kanlıca’da esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

    Saadet Partisi tarafından Beykoz Belediye Başkan Adayı ilan edildikten itibaren durmadan çalışan ve ilçeyi karış karış dolaşan Muharrem Kaşıtoğlu, Kanlıca’da esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Kanlıca Merkez Taksi Durağı’nda yolcu bekleyen şoförlere “Hayırlı işler” dileyen Kaşıtoğlu, Kanlıca Takı Pazarı’nı gezdi ve esnafın sorunlarını dinledi.

    Özellikle Yoğurt Festivali’yle adını üstelik uluslararasında duyuran Kanlıca’nın önemine dikkat çeken Muharrem Kaşıtoğlu, “Biz, Kanlıca halkının beklentilerinin farkındayız ve sorunlarınızın da yakın takipçisiyiz. Özellikle burada uzun yıllardır yaşayan Beykozlu vatandaşlarımız, üretken hanımlarıyla, örnek bir emeği ortaya çıkarıyorlar. Gelecekte buraya inşallah Beykoz Belediye Başkanı olarak gelecek ve buradaki yerli-yabancı turist sayısını artırmış bir Kaşıtoğlu olarak, Kanlıca esnafımızın sevincine ortak olacağım. Allah inşallah hepimize o günleri gösterecek” dedi.