31 Ekim 2019 11:47

Kahraman ordumuza Beykoz’dan dualar edildi

Suriye’de görevli ordumuza manevi destek olmak amacıyla 15 Temmuz Şehitler Meydanı’nda yapılan dua programına Beykoz’un idari erkanı ve vatandaşlar iştirak etti.

Kahraman ordumuza Beykoz’dan dualar edildi

Suriye’de görevli ordumuza manevi destek olmak amacıyla 15 Temmuz Şehitler Meydanı’nda yapılan  dua programına Beykoz’un idari erkanı ve vatandaşlar iştirak etti. Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, İlçe Müftüsü Ali Efe, yöre derneklerinin temsilcileri ile toplumun tüm kesimlerinden vatandaşların katıldığı programda Mehmetçiğe dualar edildi.

7’den 70’e ilçe sakinlerini vatan ve şehit sevgisiyle bir araya getiren buluşmada Büyük Çamlıca Camii İmam Hatibi İshak Danış ile Paşabahçe Camii İmam Hatibi Hasan Koçak Kur’an-ı Kerim tilaveti yaptı.    

Ardından yapılan duada eller, Suriye’deki askerlerimizin muvaffakiyeti, vatanın bölünmez bütünlüğü, milletimizin birlik ve beraberliği, İslam Alemi’nin selamet ve esenliği ile tüm şehitlerimize rahmet için semaya kalktı.

İlçe Müftüsü Ali Efe’nin yaptırdığı duaya alanda toplanan ilçe sakinleri hep birlikte gönülden iştirak etti. Programa katılan protokol Mehmetçiğe asker selamı gönderdi. 

Beykoz Belediyesi etkinliğin sonunda ilçe sakinlerine etli pilav ve tatlı ikram etti.