4 Aralık 2019 10:48

İş mi Arıyorsunuz? Hanefi Dilmaç Sizi Bekliyor!

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç, son 1 yılda yüzlerce Beykozluyu iş sahibi yaparak takdirleri topladı.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç, son 1 yılda yüzlerce Beykozluyu iş sahibi yaparak takdirleri topladı.

Beykoz’da en büyük sorunlar arasında işsizlik sorunu dikkat çekerken, vatandaşlardan da siyasi iradeye en çok bu konularda talepler geliyor. Halk günleri yaparak toplumun sorunlarını bir süre saptayan AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç, kurduğu güzel ilişkilerle CHP’li İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne dahi işçi sokarak büyük başarı elde etti.

Kurduğu ilişkiler sayesinde kendisine gelen taleplere anında karşılık veren Başkan Dilmaç, kapısını çalan hemen hemen her vatandaşın iş sorununu çözdü. 1 yılda yüzlerce kişinin iş sahibi olmasına vesile olan Başkan Hanefi Dilmaç Beykoz Aktüel’e konuştu. Başkan Dilmaç, ‘’Biz halkımıza hizmetçi olarak yola çıktık. Her vatandaşımızın sorunu bizim sorunumuzdur. Bize ulaşarak bir talepte bulunan vatandaşlarımızın sorununu çözünce mutlu oluyor, çözemeyince ise sonuna kadar çözmek için mücadele ediyoruz. Vatandaşlarımızın sorunlarını çözmeye devam edeceğiz’’ dedi.

Gününün hemen hemen tamamını Kavacık’ta bulunan AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı’nda geçiren Başkan Hanefi Dilmaç, binayı sadece eğitim faaliyetlerinden dolayı terk ediyor. İş mi arıyorsunuz? Örnek bir İlçe Başkanı olan ve Beykozlunun her sorunu benim sorunumdur diyen Başkan Hanefi Dilmaç, İlçe binasında sizi bekliyor.