27 Mart 2017 15:01

İLÇE SPOR MÜDÜRÜ BÜLENT KÜÇÜK İSTİFA ETTİ

Beykoz Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü görevinde bulunan Bülent Küçük, Kavacıkspor Yöneticiliğinden istifa ettiğini bir basın açıklamasıyla duyurdu.

Mazbatasını alarak kısa süre önce Beykoz Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü’ne asaleten atanan Müdür Bülent Küçük, ‘Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü olarak; Eşitlik, Adalet, Şeffaflık ilkesi ile hareket etmek tüm spor camiasında huzurlu ve uyumlu çalışma ortamı oluşturmak en temel görev ve sorumluluğumdur” diyerek Kavacık Spor Yöneticiliğinden istifa ettiğini duyurdu.

Saygıdeğer Basın Mensupları;

Hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum. Bildiğiniz üzere; kısa bir zaman önce vekâleten yürüttüğüm Beykoz Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü görevime mazbatamı alarak asaleten atandım.

Eşitlik, Adalet, Şeffaflık İlkesi Gereği
Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü olarak; Eşitlik, Adalet, Şeffaflık ilkesi ile hareket etmek tüm spor camiasında huzurlu ve uyumlu çalışma ortamı oluşturmak en temel görev ve sorumluluğumdur. Camiamızdaki tüm sporculara ve spor kulüplerine eşit mesafede olarak maddi manevi gereken desteği sağlamada ve yönetsel süreçlerde adaletli tavrımızı korumak güvenin ve motivasyonun oluşturulmasında önem arz etmektedir. 

Tüm Spor Kulüplerinin En Büyük Destekçisiyim
Beykoz Halkımızın beklentilerini maksimum düzeyde karşılamak ve ilçemizin Spor alanında hak ettiği seviyeye getirebilmek temel hedefimdir.
İlçe Spor Müdürü olarak tüm Spor Kulüplerin doğal üyesi ve en büyük destekçisiyim. Meslek Etiği ve Sporcu Ahlakının gereği olarak; Kadromu almadan önce yürüttüğüm Kavacık Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyeliği görevimden istifa ettiğimi sizlerle paylaşmak istedim. Geçmişte aynı yolda yürüdüğüm Kavacık Spor Kulübü olmak üzere tüm Beykoz İlçe Spor Kulüplerime, bundan sonraki spor yaşamlarında başarılar diliyorum.

Bu makamda bulunduğum sürece; Maddi Manevi desteklerimiz tüm kulüplerimize eşit ve adaletli olarak devam edecektir.  

Sevgi ve Saygılarımla

Beykoz Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü   Bülent KÜÇÜK