4 Ocak 2017 15:29

İHH BEYKOZ HANIMLARI BULUŞTURDU

İHH İnsani Yardım Vakfı Beykoz Temsilciliği Beykozlu hanımları İBB Hasır Restaurantta düzenlediği kahvaltılı programda buluşturdu.

İBB Koru Hasır Restaurant’ta gerçekleşen kahvaltının ardından, Kuran-ı Kerim okundu. Okunan Kuran-ı Kerim’in ardından konuşmalara geçildi. İlk olarak kürsüyeçıkan İHH Beykoz Kadın Kolları Başkanı Ayşe Gülşen Özaltan ”Haftasonu erkenden kalkarak fedakarlık yapan, programımıza teşrif eden siz değerli misafirlerimize teşekkür ederim. Suriye’de çoluk, çocuk, yaşlı, genç demeden insanlar katlediliyor, bir yandan kış şartlarıyla, bir yandan kurşunlarla bir yandan da açlıkla mücadele veriliyor. Biz elimizden geldiğince yardımlarımızı sürdürmeye devam edeceğiz. Bildiğiniz üzere 1 gün elektirik ve sular kesildi. Hemen söylenmeye başladık. Biraz Suriye’de ki kardeşlerimiz ile empati yapalım” ifadelerini kullandı.
Daha sonra kürsüye çağrılan İHH Beykoz Başkan Uğur Yoleri ”Beykozlulara Halpe için verdikleri desteklerden ötürü teşekkür ederiz. Yardım tırlarımız ihtiyaç sahiplerine ulaştı. Hepinizden Allah razı olsun” ifadelerini kullandı.