19 Kasım 2017 13:29

İHH Beykoz Geleceğe Emin Adımlarla Yürüyüyor

İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı (İHH) Beykoz Temsilciliği bir süredir planladığı bir projesini daha hayata geçirdi.

İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı (İHH) Beykoz Temsilciliği bir süredir planladığı bir projesini daha hayata geçirdi.
 

Temsilciliğin Kavacık’ta ki binasında düzenlenen kahvaltılı tanışma toplantısında bir araya gelen Beykoz’un ileri gelen kanaat önderleri ve sivil toplum kuruluşu yetkililerine, yapılan faaliyetler ve ileride planlanan projeler hakkında sunum yapıldı.

Dar planda Beykoz ve İstanbul, geniş planda Ülkemiz ve Dünya coğrafyasındaki olay ve durumların masaya yatırıldığı etkinlikte katılımcılarla istişarelerde bulunuldu. Etkinlikte değerlendirmelerde bulunan İHH Beykoz Temsilcisi Uğur Yoleri, “Yaklaşık iki senedir Beykoz ilçesinde faaliyette bulunan İHH Beykoz temsilciliğinin ulusal ve uluslararası çapta pek çok projeye imza attığını” belirtti. 

Gönüllü hareketinin başladığı günden bu yana bir milyon TL’nin üzerinde bağış toplanan Beykoz’da olgunlaşan ve özellikle Beykoz’dan Halep’e yol aç kampanyasının lokomotifi kampanyaya dönüştüğünü, Türkiye genelindeki pek çok ilde uygulandığını belirtti.

-“Proje düşlerimiz devam edecek”

Yetimlerle alakalı Beykoz’da ciddi iki projeye imza attıklarını, Darüsselam bakım evinin masraflarını karşıladıklarını, Srilanka Abdülhamid Han Eğitim Merkezine bağışlar gönderdiklerini, dolabında durmasın projesiyle maddi durumu iyi olmayan vatandaşlara vesile olduklarını belirten İHH Beykoz Temsilcisi Uğur Yoleri, “Beykoz’da bu faaliyetlerin artarak devam edebilmesi için toplumda kanaat önderleri olarak adlandırılan etkili büyüklerimizin desteğini bekliyoruz. Daha büyük projeleri adım atmak istiyoruz ve bunu düşlemeye devam edeceğiz.” dedi.

Birimde görevli gönüllerin sunumları ile devam eden etkinlik misafirlerin dilek ve temennileri ile son buldu.

Etiketler: