24 Aralık 2019 14:29

İBB, Beykozlu Muhtarları Ağırladı!

Beykozlu Muhtarlar, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Müdürlüğü’nün daveti üzerine İBB’ye çıkarma yaptı.

Beykozlu Muhtarlar, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Müdürlüğü’nün daveti üzerine İBB’ye çıkarma yaptı. 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Müdürü Ahmet Atalık ayrı ayrı ilçelerden 959 muhtarı ağırladı.

Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası olmak üzere İstanbul’un tüm muhtarlarının talep ve görüşleri, İBB birimleri ve iştiraklerin ilgili müdürleri, diğer kamu/özel kurumların temsilcileri tarafından dikkatle dinlendi ve çözüme kavuşturulmak üzere gerekli mercilere iletildi.

Muhtarların talepleri doğrultusunda da birçok yatırım çalışmaları, bölge planlamaları ve projeler hayata geçirildi.

“959 muhtar belediyemizin kılcal damarlarıdır”

959 muhtarla yapılan toplantılarla ilgili değerlendirmelerde bulunan İBB Muhtarlıklar Müdürü Ahmet Atalık, “İBB ile olan koordinasyonu sağlamak için bu toplantıları gerçekleştirdik. Muhtarların, İBB’den bize iletmek istedikleri konu ve talepleri varsa yüz yüze cevap verebileceğimiz şekilde organizasyonu sağladık. İstanbul’daki 959 muhtar, şehirlerimiz için belediyemizin kılcal damarlarıdır. Bize ilettikleri her ne talep varsa biz onları açıkçası emir olarak değerlendiriyoruz” ifadelerinde bulundu.

Beykozlu Muhtarlar da ziyaretlerde sorunları aktarma fırsatı buldular. 

Beykoz Ekonomi Ulusal Haberler Beykoz Mahalleleri Beykoz’a Nasıl Gidilir? Beykoz Belediyesi Yol Tarifi Beykoz Sahil Beykoz Boğaz Beykoz Üniversitesi Türk Alman Üniversitesi   Tapu Mahkemelik Alanlar Otağtepe Küçüksu Beykoz Merkez Ortaçeşme Beykoz Muhtarları İletişim Bilgileri 2-B  Acarlar CHP Beykoz İlçe Başkanlığı MHP Beykoz İlçe Başkanlığı  Kavacık Bayramoğlu Döner Bayramoğlu Döner Beykoz 1908 Beykoz Amatörleri Boğazın Yargıçları Beykoz Taraftar