31 Ocak 2019 17:07

Hisar Gençlik Dimdik Ayakta!

Anadoluhisarı’nın cefakar taraftar grubu Hisar Gençlikten Anadoluhisarı Spor Kulubüne ve Yönetimine tam destek açıklaması yapıldı.

Anadoluhisarı’nın cefakar taraftar grubu Hisar Gençlikten Anadoluhisarı Spor Kulubüne ve Yönetimine tam destek açıklaması yapıldı. 

Yıllardır çektiğimiz onca çile, cefa ve elde ettiğimiz kötü sonuçlardan sonra, şimdiye kadar aldığımız en kötü haberi aldık. Kelimenin tam anlamıyla dibi gördük. Şubat ayı itibarıyla, artık 2. Amatör Ligde mücadele edeceğiz. Hiç hak etmediğimiz bir yerde olduğumuzun bilinciyle, 106 yıllık koca bir çınarın bu durumda olmasını asla içimize sindiremiyoruz.2018 Mayıs ayında göreve gelen yeni yönetim kurulunu yakından takip ediyor ve çalışmalarını takdir ediyoruz. Bu kurulun Anadoluhisarı İdman Yurdu’na ait bir kulüp binası ve tesis sağlama konusundaki çalışmalarının bazı kesimler tarafından karalanmaya çalıştığını görüyoruz. Semtimizin içinde buna uygun bir stadyum varken, iç saha maçlarımızı hala deplasmanda oynamak bizi derinden üzüyor.Biz Büyük Hisar halkını tribünde temsil eden Hisar Gençlik olarak yıllardır takımımızı destekliyor, her adımının arkasında duruyoruz ve istiyoruz ki takımımız sahada, biz tribünde rakiplerimizle centilmence mücadele edelim. Kimseyle kavga etmeden sadece sevdamızın peşinden gidelim.Bizi bu amacımıza ulaşmaktan alıkoymaya çalışan, kötü niyetli kimselerin karşısında ne pahasına olursa olsun duracağımızı belirtir, mesajımızın ulaşmasını içtenlikle dilediğimiz kişiler dışında kalanlardan sert üslubumuz adına özür dileriz.Saygılarımızla,

HİSAR GENÇLİK