• Mücahit Ak – Yiyin beyler yiyin!

 • 13 Mart 2019 14:42

  Herkes Vardı! Çelikbilek ve Dede Yoktu

  AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı Beykoz’da bulunan Ardahanlılarla yemekli bir organizasyonda buluştu.

  AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı Beykoz’da bulunan Ardahanlılarla yemekli bir organizasyonda buluştu.

  AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç’ın öncülüğünde birçok programda vatandaş ilgisizliği her yerde konuşulurken, gözler bu sefer de Ardahanlılar buluşmasına çevrilmişti. İstenilen kalabalığın toplanılmayacağı anlaşılınca program, ‘AK Parti Doğu ve Güneydoğulu hemşerilerimizle buluşuyor’ şeklinde değiştirildi. 

  Beykoz’da düzenlenilen diğer programlarının aksine Ardahanlılar buluşması sonra ki adıyla Doğu ve Güneydoğu buluşmasında salon doldu. Soğuksu’dan, Yenimahalle’den, Ortaçeşme’den otobüsler kalkarken, salonun dolu olması aslında şaşkınlığa sebep olmadı. Salonda herkes vardı ama bir farklılık daha vardı. 

  Ardahanlılar buluşmasında; otobüslerle son anda gelen az sayıda Ardahanlı vardı, Erzurumlu vardı, Vanlı vardı, Kastamonulu vardı, Giresunlu vardı, Amasyalı vardı, Giresunlu vardı, Kadın Kolları vardı, Gençlik kolları vardı, İlçe Yönetimi vardı hatta ve hatta Ülkü Ocakları fakat Karslı olan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve Karslı tek Meclis Üyesi Tuncer Dede yoktu. Öte yandan Soğuksu’yun abisi Adem Sefer kartonları da dikkat çekti.

  Belediye Başkanı ile kavga eden, dava arkadaşlarıyla kavga eden, partilisiyle kavga eden, basın ile kavga eden, muhtar ile kavga eden, göreve geleli kısa sürede telefon açmadığı için her kesimden tepki toplayan Hanefi Dilmaç, AK Parti’nin başarılı İlçe Başkanı Mustafa Gürkan’ı mumla aratırken, AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın’ında Yücel Çelikbilek’i mumla aratıp aratmayacağı bilinmiyor.