22 Haziran 2020 15:36

Hanefi Dilmaç’tan Ekrem İmamoğlu’na: 1 yılda 18 yıllık hezimet!

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, Twitter hesabından İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu hedef aldı.

Hanefi Dilmaç’tan Ekrem İmamoğlu’na: 1 yılda 18 yıllık hezimet!

Twitter üzerinden sık sık İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na eleştirileriyle bilinen AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, ”Bir yıllık fiyasko. Bir yıllık hüsran. Yakında…” ifadelerini kullandı.

AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak’ın Tweetine kısa süre içerisinde yüzlerce yorum geldi. İstanbul üzerine sitem dolu yorumlar yapıldığı gözlemlenirken, ilginç bir yorumda AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç’tan geldi.

Murat Aydın dolu cümleler! 

Beykoz Belediye Başkan Adayıyken 5 yılda 15 yıllık hizmet edeceğim cümleleriyle gündem olan Başkan Murat Aydın, bu cümlelerle oldukça tartışılmıştı. Bazı vatandaşlar Başkan Aydın’ın cümleleri ile heyecanlanırken bazıları ise, ”Bugüne kadar gelen Belediye Başkanları, Başkan yardımcıları hiç mi hizmet etmedi ya da onlar eksik mi kaldı” cümleleriyle tepki göstermişti.

Aynı zamanda geçmiş dönem Çavuşbaşı Belde Belediye Başkanı ve eski Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı olan AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç Twitter hesabından, ”1 yılda 18 yıllık hezimet” ifadelerini kullandı.

Dilmaç’ın açıklamaları kısa sürede teşkilat üyeleri ve vatandaşlar tarafından beğenildi.