24 Kasım 2021 12:38

Hanefi Dilmaç’tan 212 bin 400 Euroluk loca!

Resmi işi serviscilik olan AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç’ın skandalları bitmek bilmiyor.

Hanefi Dilmaç’tan 212 bin 400 Euroluk loca!

AK Parti’yi ticari şirketi olarak gördüğü belirtilen Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç, doların 13.50’lere dayanması sonrası bir açıklama yaptı. Dilmaç, “Bu yolda dönmek yok… Bu yolda durmak duraksamak yok… Ortak ülkümüz olan tam bağımsız büyük ve güçlü Türkiye hedefimizden asla vazgeçmeyeceğiz” ifadelerini kullandı.

Durmak yok yola devam Hanefi Dilmaç! Neden Uçak almayasın?

Beykoz’da AK Partili vatandaşlar temiz duygularla, en zor şartlarda bile partilerine sahip çıkmaya çalışırken Hanefi Dilmaç’ın sessizliği ve rant ilişkileri partilileri zor durumda bırakmaya devam ediyor. Beykoz Aktüel Haber’in Trabzonspor yöneticilerinden aldığı bilgilere göre, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç’ın 180 bin Euro + KDV’ ye (212 bin 400 Euro) loca aldığı bilgisi öğrenildi. (Euro anlık 14:62 – 3 Milyon 105 bin 845 TL)

İşte sponsorlar listesi

Mal beyanında bulundu mu?

Peki AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç, mal beyanında kendisine ait bir loca olduğunu belirtti mi? Loca alındığı dönemde Başkan Yardımcısı olduğu tespit edilen Hanefi Dilmaç, Beykoz Belediyesi’ne mal beyanında bulundu mu? Bulunduysa locayı belirtti mi? Mal beyanında gizlemede bulunmak ve yalan beyanda bulunmanın 5 yıla yakın hapis cezası ve para cezası olduğunu biliyor mu? Peki bu loca hangi gelirle alındı?

Beykoz Belediyesi’ne soruyoruz!

Loca listesi yayınlandı. Birçok listede Hanefi Dilmaç isminin yanında parantezle Beykoz Belediyesi yazılıyor. 180 bin Euro + 32.400 Euro KDV’yi Beykoz Belediyesi mi ödedi? Eğer Beykoz Belediyesi ödemediyse Hanefi Dilmaç bu parayı hangi geliriyle ödedi? Konu ile ilgili Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’dan, o açıklama yapamıyorsa Belediye Başkan Yardımcısı Bünyamin Korkmaz’dan cevap bekliyoruz.