13 Ağustos 2020 12:30

Hanefi Dilmaç, yüzlerce Beykozluya iş buldu!

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç, kısa süre içerisinde yüzlerce Beykozluyu iş sahibi yaparak dua aldı.

Hanefi Dilmaç, yüzlerce Beykozluya iş buldu!

Beykoz’da en büyük sorunlar arasında işsizlik sorunu dikkat çekerken, vatandaşlardan da siyasi iradeye en çok bu konularda talepler geliyor. Halk günleri yaparak toplumun sorunlarını bir süre saptayan AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç, kurduğu güzel ilişkilerle kapısını çalan, telefonla ulaşan herkesin sorununu çözüyor.

Kurduğu ilişkiler sayesinde kendisine gelen taleplere anında karşılık veren Başkan Dilmaç, kapısını çalan hemen hemen her vatandaşın iş sorununu çözdü. Değer verdiği herkesin telefonlarını açan ve ilgisini eksik etmeyen, telefonu açamadıysa sorumluluk sahibi insanlar gibi onlara dönüş yapmayı kendine şiar edinen Dilmaç, ‘’Biz halkımıza hizmetçi olarak yola çıktık’’ ifadelerini kullanıyor.

‘’Şansımı denedim, işimi halletti’’

Beykoz Yenimahalle’de Hacı Ayşe (73) teyze olarak bilinen bir vatandaş Beykoz Aktüel Haber’e konuştu. Oğlunun uzun süredir evde ve işsiz olduğunu, psikolojisini kaybetme noktasına geldiğini ifade eden Hacı Ayşe Teyze, ‘’Son olarak Hanefi Başkana ulaşmayı denedim. Benim için bir umuttu, uzun süre uğraştım ve oğlumu işe koydular. Allah razı olsun’’ ifadelerini kullandı.

Hanefi Dilmaç sizleri bekliyor!

Toplumun sorunlarını kendi sorunları gibi benimseyen, ağlayan vatandaşla gözyaşı döken, güler yüzlü vatandaşlara tebessüm olan halk adamı Hanefi Dilmaç, her haftanın Salı günleri 18.00’dan sonra Kavacık’ta bulunan Ak Parti Beykoz İlçe Başkanlığı’nda oluyor. İlçe Başkanına ulaşamayan vatandaşlar ise Teşkilat Başkanı Ethem Çekiç’e ulaşarak sorunlarını çözüyor. Beykoz Aktüel Haber’in edindiği bilgilere göre sadece son 1 hafta içerisinde 19 vatandaş iş sahibi yapıldı.