• Mücahit Ak – Yiyin beyler yiyin!

 • 18 Ocak 2019 15:35

  Hanefi Dilmaç: ‘’Yücel Çelikbilek’in Emrindeyiz’’

  Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, AK Parti Beykoz İlçe teşkilatıyla teşekkür yemeğinde buluştu. İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç, ‘’Yücel Çelikbilek’in emrindeyiz’’ dedi.

  Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, AK Parti Beykoz İlçe teşkilatıyla teşekkür yemeğinde buluştu. İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç, ‘’Yücel Çelikbilek’in emrindeyiz’’ dedi.

  İBB Hasır Restaurantta gerçekleşen toplantıya, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Başkan Yardımcıları, Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, Gençlik Kolları Başkanı Furkan Çeliker, Meclis Üyeleri ve teşkilat mensupları katıldı.

  ‘’Yücel Çelikbilek’in Emrindeyiz’’

  AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç, ‘’Ben bunu söylerken samimiyetle söylüyorum, şahit olduğum için söylüyorum. Birlikte beraber çalıştığımız ve o süreçte çekmiş olduğumuz sıkıntıların sonrasında, gelmiş olduğumuz noktayı bildiğimiz için tüm Beykoz halkı adına başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Hem teşkilatçılık adına hem yöneticilik anlamında bize çizmiş olduğu yolda biz ona rehberlik etmeye çalışacağız. Bize ne zaman emri olursa, bizden ne isterse biz onun emrindeyiz. Bundan sonra ki süreçte de o bizim başkanımız ve büyüğümüz olarak devam edecektir’’ ifadelerini kullandı.

  Başkan Çelikbilek, “Beykoz’un sorunlarının tam olarak bitmedi ancak büyük ölçüde yol kat ettik. Bu seçim burada hizmet eden bizim seçimimizdir, İnşallah bırakırken görevimizi Allah’ın izni ile sizlerin gayretleri ile yeni AK Partili olan bir arkadaşıma bırakmayı Allah bana nasip edecek inşallah. O heyecanda olduğumu söyleyeyim. 2 aydır personelimi topluyorum ve onlara dediğim şey şu bu seçim buraya aday olan arkadaşımızın seçimi değildir. Hatta ilçe başkanında seçimi değildir. Bu seçim burada hizmet eden bizim seçimimizdir. Çünkü burada hizmeti yapan halka biz olduk. Esasen kantara çıkacak olan biziz. Alırız seçimi teslim ederiz mazbatayı kendisine ondan sonra ondan hizmet beklemek bizim görevimizdir. Beykoz da işler bitmedi. Beykoz’ un sorunları, problemleri 10-15 tane İstanbul ilçeleri kadar problemi vardır. Onun için bundan sonra kalanları azaltıp da arkadaşımızın yapacağı işleri hafife almaya kalkmayın. İstanbul Büyük Şehir Belediyesi Türkiye için önemlidir. İstanbul Büyük Şehir Belediyesi bir genel seçim kadar önemli bir seçimdir. Kimsenin karşısında şunları vaat ettiniz yapmadınız lafları dedirtmeyiz kendimize. Hakkımız vardı bir birbirimizden bizim olan haklarımız var ise biz helal ediyoruz. Sizlerde lütuf eder helal ederseniz sevinirim”