18 Nisan 2018 11:49

Hanefi Dilmaç Gençlere Güveniyor!

AK Parti Beykoz’da 6. Olağan Kongresini Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirdi. Hanefi Dilmaç resmen AK Parti Beykoz İlçe Başkanı oldu.

AK Parti Beykoz’da 6. Olağan Kongresini Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirdi. Hanefi Dilmaç resmen AK Parti Beykoz İlçe Başkanı oldu. 

Kongrede konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “AK Parti şimdi metal yorgunluğunu ne yaptı, üzerinden attı. Şimdi gençler, metal yorgunluğu gitti yeni bir diriliş hareketi başladı. Buna ne diyorum; bu bir diriliş müjdesidir diyorum. Her geçen gün daha da büyüyor, daha da güçleniyoruz” dedi.

“Gezi olayları ve 17-25 Aralık darbe girişimlerinde FETÖ, bu alanı (sosyal medya) pervasızca, hoyratça, namertçe kullanmaktan çekinmemiştir.” ifadesini kullanan Erdoğan sözlerini şu şekilde sürdürdü:“Haftalar, aylar boyunca şişirilmiş hesaplar, sahte karakterler üzerinden itibar suikastleri düzenlemiş, yalan ve iftira üstümüze boca edilmiştir. Milli ve yerli tavır sergileyen kim varsa FETÖ’nün tetikçilerinin hedefi olmuştur. Ana muhalefet partisi ve başındaki zat da meclis kürsülerini FETÖ’ye kiralayarak bu kalleş saldırılara kol kanat germiştir. Hiç utanmadan, arlanmadan, zerrece yüzleri kızarmadan haftalarca FETÖ’nün linç kampanyasına destek oldular. Ana muhalefet ortalığa boca edilen iftira ve montajlardan nemalanmaya çalışırken, biz bu ahlaksızlığa prim vermedik. FETÖ’nün sosyal medya terörizmine asla boyun eğmedik.”

Hanefi Dilmaç Gençlere Güveniyor!

AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan Genel Merkez MKYK’ya 23 yaşında ki genç isim Rumeysa Kadak’ı almıştı. AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç’ta gençlerin yoğun olduğu bir liste oluşturarak, gençlere ne kadar çok güvendiğini vurgulamış oldu. 

Hanefi Dilmaç’ın Yönetim listesi

Muhammed Hanefi Dilmaç

Av. Ahmet Deliak

Asiye Yasemin Kuvel

Cemile Sucuoğlu

Deniz Soytemiz

Duygu Erol

Ethem Çekiç

Fadime Aydın

Fatih Sağlam

Fatmanur Koparan

Av. Gökhan Kaplan

Hasan Yavuz

Hasan Karakaya

Mehmet Temel

Mesut Deniz

Mete Karabudak

Muhammed Talha Enis

Muhammet Kartal

Murat Yumurtacı

Mustafa Sargın

Şeymanur Ok

Yusuf Avşar

Ümit Kılıç

Yasemin Özen

Zafer AslanYedek YönetimÖmer Gökdemir

Cengiz Kasaroğlu

Burhan Çak

Cüneyt Kaya

Ali Okumuş

Kemal Fındıkçı

Sinan Vurgun

Coşkun Coşkun

Umutcan Demirci

Hakan Hacıfeyiz

Ayşenur Altınoklu

Yunus Başer

Neslihan Çolakİl DelegesiMustafa Gürkan

Muhammed Hanefi Dilmaç

Yücel Çelikbilek 

Gaye Zayıf

Furkan Çeliker

Ali İbiş

Ahmet Hulusi Batu

Adem Sefer

Salim Kararmaz

Ahmet Kocadağ

Abdurrahman Kılıç

Murat Şahsuvaroğlu

Ömer Ayberk Cengiz

Aygün Karakaşİl Delege YedekNecati Ak

Yalçın Çolak

Hayrettin Mert

Bahattin Keflioğlu

Mustafa Gümüş

İsmail Alataş

Engin Kartal