11 Mart 2019 14:23

Hanefi Dilmaç Faturayı Mahalle Başkanlarına Kesti!

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç, Çavuşbaşı’nda programında ki boşluklar nedeniyle faturayı mahalle başkanlarına kesti.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç, Çavuşbaşı’nda programında ki boşluklar nedeniyle faturayı mahalle başkanlarına kesti.

Göreve gelir gelmez onlarca Mahalle Başkanını değiştiren AK Parti İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç, küskünler ordusuna yeni bireyler katmaya tüm hızıyla devam ediyor. İlçe Başkanı olmadan önce Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’le açıktan değil örtülü, Eski Baskan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu ile açıktan kavga eden, Belediye Başkanı olabilmek için her yolu deneyen ve İlçe Baskanı olduğunda toplamak yerine bölme tercihinde bulunan AK Parti İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç; bunlara rağmen Belediye Başkanlığı hayaline kavuşamamıştı.

AK Parti Adayını geri çeksin diye bir süre tam anlamıyla sahaya çıkmadığı iddia edilen Dilmaç, Beykoz’da ki başarısızlığın faturasını ise kime keseceğini şaşırdı.  İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç ve Teşkilatlanma Başkanı Fatih Sağlam tarafından küskünler ordusu oluşturulurken, Çavuşbaşı’nda ki programın boş geçmesi de dikkatleri çekti. İddialara göre AK Parti İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç Mahalle Başkanlarına sitem etti.

Bazı AK Partili vatandaşlar ise Beykoz Aktüel Gazetesi’ne, “Allah Murat Aydın’ın yardımcısı olsun. Eğer Aday tanıtımına Zeytinburnu’dan gelenler olmasayıd mahçup edilecekti. Koca parti Beykoz’da bir kişinin hırslarıyla yönetiliyor ve sahada ki tablo da ortada” ifadelerini kullandı.

Sahada ki tüm programlarda ilgisizlik Beykoz’da gündem olurken AK Parti Adayı Murat Aydın bugün Ardahanlılarla buluşacak.