25 Mart 2021 17:55

Güzelliğin adresi Eda Demirhisar güzellik merkezi!

Her yaştan insanın ihtiyacı olan cilt yenileme ve leke sorununa çözüm artık Beykoz’da. Eda Demirhisar Güzellik Merkezi artık hizmetinizde…

Güzelliğin adresi Eda Demirhisar güzellik merkezi!

Cilt bakımı ve güzellik için yeni adres olan ve Beykoz Kavacık’ta bulunan Eda Demirhisar Güzellik Merkezi hizmete açıldı. Cilt bakımından lekelere, güzellikten cilt yenilemeye kadar birçok alanda hizmet veren güzellik merkezinin sahibi Uzman Estetisyen Eda Demirhisar Beykoz Aktüel’e konuştu.

Genç girişimci ve güzellik uzmanı Eda Demirhisar, ‘’Beykoz Kavacık’ta yeni işyerimizde hizmete başladık. Beykozluların ve civar ilçelerde yaşayan vatandaşlarımızın yoğun ilgisiyle karşılaştık. Bir tane cildimiz var ve bunu korumak, cildimize bakım yaptırmak hepimiz için oldukça önemli’’ dedi.

Cildinizle alakalı sorunlar mı yaşıyorsunuz?

Cilt ile ilgili sorunların artık sorun olmaktan çıktığını belirten genç girişimci Eda Demirhisar, ‘’Kırışıklık, leke, akne, sivilce lekeleri, mor gözaltı, egzamalı ciltler, skarlı ciltler, yaşlılık lekeleri, cilt yenileme yada herhangi bir ciltle ilgili sorun yaşayanlar bizlere ulaşıyor. Sorunun değil çözümün adresi olarak hizmetler veriyoruz’’ dedi.

Yaz geliyor! Zayıflamak mı istiyorsunuz?

Yaz ayları öncesi bakımın şart olduğunu belirten Demirhisar, ‘’Bölgesel zayıflama, selülitlerinden şikayet edenlere müjdeli haberlerimiz var. Kilo verip sıkılaşmak isteyenlerde çok etkili sonuçlar elde ediliyor, toparlama sıkılaşma, kan dolaşımını hızlandırma ve makineyle yapılan bir uygulama sonucu istenilen verim kalıcı şekilde alınmaktadır’’ dedi.

Her yaşta cilt yenilemesinin yapıldığını belirten Uzman Estetisyen Eda Demirhisar, ‘’Fraksiyonel radyofrekans ve mezoterapi ile 1. Seanstan etkiyi hissediyoruz. Cilt yenilemede ilk seansta etkili olan uygulamalar beni de heyecanlandırıyor. Sizlerde bakımdan geçmeyi hakkediyorsunuz. Bakım için işyerimize herkesi bekleriz’’ dedi.

Eda Demirhisar Güzellik Merkezi’ne nasıl ulaşabiliriz?

İletişim: 0532 544 41 97
Kavacık / Beykoz