21 Temmuz 2020 23:43

Günlük Yat Kiralama Hizmeti Boğaz Çocuğu Farkıyla

Boğaz Çocuğu yat kiralama ve organizasyon şirketinden 12 ay süresince dilediğiniz zaman günlük yat kiralama hizmeti alarak bireysel ve kurumsal tüm davetlerinizi planlayabilirsiniz.

Günlük Yat Kiralama Hizmeti Boğaz Çocuğu Farkıyla

Günlük yat kiralayan misafirler genelde Beykoz, Sarıyer ya da Adalar koylarında yüzme turu düzenliyor olsa da doğum günü kutlamaları, bekarlığa veda partileri, iş yemeği ve toplantı organizasyonları için de günlük olarak yat kiralama hizmeti alan misafirlerin sayısı oldukça fazladır. Bu hizmeti Boğaz Çocuğu şirketinden kahvaltı, kokteyl, öğlen ya da akşam yemeği eşliğinde alabileceğiniz gibi dışarıdan kendi yiyecek ve içeceklerinizi yanınızda getirebilir ya da kendi arzu ettiğiniz bir catering firmasıyla da çalışabilirsiniz

YAT 8 SAAT BOYUNCA SİZE HİZMET EDER

Günlük yat kiralama hizmetindeki günlük kavramının süre açısından karşılığı 8 saattir ve genelde organizasyon sabah 10:00 sularında başlayıp akşam üzeri 18:00 gibi sona erer. Akşam davetleri 19:00’dan itibaren başladığından kiralanan yat en geç 18:00 gibi terk edilmelidir ki 1 saatlik süre içerisinde yat temizlenerek bir sonraki organizasyona hazırlanabilsin. 8 saat boyunca kiraladığınız yatta yat personeli (kaptan, gemici, garsonlar) dışında siz ve davetlileriniz hariç yabancı hiç kimse olmaz. Günlük kiralamada yat sürekli boğazda gezmeyip kısa bir boğaz turunun ardından dalga almayan sakin koylardan birine giderek demir atar ve akşam üzeri dönüş saatine kadar orada beklenir. Yat sürekli hareket halinde olmadığından saat başı ödeme yapılmaz ancak yatın sürekli gezmesini isteyen misafirlerin saat başı ödeme yapmaları gerekir.

BÜTÇENİZİ SARSMAYAN ÜCRETLER ÖDERSİNİZ

Boğaz Çocuğu şirketinden son derece uygun ücretler ödeyerek lüks özelliklere sahip yatlar kiralayabilirsiniz. Günlük Yat Kiralama bedeli olarak en uygun yata 8 saat için 4000 TL ödeyebileceğiniz gibi en lüks yata da 6500 TL ödeyebilirsiniz. Burada yat seçimi yaparken göz önünde bulundurulması gereken konu nasıl bir yata ihtiyaç duyulduğudur. Yani amacınız sadece arkadaşlarınızla denize girerek keyifli vakit geçirmekse ekonomik bir yatı günlük olarak kiralamanızda hiçbir sakınca yoktur ancak ağırlamanız gereken önemli misafirleriniz varsa ya da sevdikleriniz için özel gün planlaması yapacaksanız işte o zaman çok daha şık bir görünüme sahip lüks bir yat kiralamanız çok daha mantıklı olacaktır. Hangi yat için toplamda ne kadar ödeme yapmaız gerektiğini öğrenmek isterseniz www.yatkiralama.com adresine giriş yapabilirsiniz.

REZERVASYON İÇİN KAPARO GÖNDERMELİSİNİZ

Herhangi bir yatı istediğiniz tarihte kendiniz için rezerve etmek istiyorsanız yat kiralama şirketine kaparo göndermelisiniz. Kaparo olarak talep edilen miktar da organizasyon için ödenmesi gerekli olan ücretin yarısıdır. Kaparo gönderene kadar yat için rezervasyon yapmış sayılmazsınız, hızlı hareket etmediğiniz sürece başka müşteri adaylarından gelecek olan rezervasyon talepleri olumlu sonuçlanırsa seçtiğiniz yatı bir başkası kiralamış olabilir. Bu nedenle rezervasyon yaptırmak için ne kadar acele ederseniz sizin açınızdan o kadar iyi olacağını bilmelisiniz. Yaz ayları ve özellikle hafta sonu tahmin edebileceğiniz gibi boğazdaki tüm yatlar yoğun rezervasyon talebi ile karşı karşıya kalmaktadır. Organizasyon gününüz kesinleştiyse haftalar öncesinden harekete geçerseniz beğendiğiniz yatı bir başkasının kiralamış olması gibi kötü bir durumla karşılaşmamış olursunuz.