30 Nisan 2020 15:48

Gün Medya Grubu tüm gelirlerini bağışladı!

Gün Medya Grubu, örnek bir karara imza atarak 2019 yılında ki tüm gelirlerini Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’na bağışladı.

Gün Medya Grubu tüm gelirlerini bağışladı!

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısı ile başlayan  ‘Biz bize yeteriz Türkiyem’ kampanyasına bir destek de Gün Medya Grubu’ndan geldi. Beykoz Aktüel Gazetesi’ne verdiği röportajda konuşan Onursal Başkan Cengiz Aygün,  2019 kârının Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’na bağışlanacağını açıklamıştı.
İlgili Haber: GMG Onursal Başkanı Cengiz Aygün: Tüm gelirlerimizi Devletimize bağışlıyoruz

Gün Medya Grup’un basın iştirakleri olarak 2019’da şirketin tüm kârını geçtiğimiz zorlu dönemi hızlıca atlatabilmek, ihtiyacı olana destek verebilmek ve diğer şirketlere de örnek olabilmesi amacı ile Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’na bağışlandığını Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin Rumi Aygün bugün açıkladı.

Aygün yaptığı açıklamada “Ay başında söz verdiğimiz gibi bugün şirketimizin 2019 kâr’ını ‘Biz bize yeteriz Türkiye’m kampanyası kapsamında Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’na aktardık. Zorlu dönemin ilk başlangıcında aldığımız önemli destek kararlarına devam niteliğinde olan bu kararımızın tüm kuruluşlar tarafından bir nebze de olsa benimsenip yapılacak yardımların artması ve zorlu süreci olabildiğince erken atlatmamızı temenni ederiz” dedi.