• 24 Aralık 2017 20:46

  GÖZÜN ‘AYDIN’ CHP!

  Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz’da 36. kongresini gerçekleştirdi. CHP Beykoz delegeleri ‘’Aydınlık gelecek için düzgünce yol alacağız’’ diyerek 227 oy ile Aydın Düzgün’ü başkan olarak seçti.

  Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz’da 36. kongresini gerçekleştirdi. Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı için 3 adayın yarıştığı kongre sonuçlandı. CHP Beykoz delegeleri ‘’Aydınlık gelecek için düzgünce yol alacağız’’ diyerek 227 oy ile Aydın Düzgün’ü başkan olarak seçti. Kongreye oldukça geniş katılım olurken, demokrasi şöleni havasında geçen kongre de 401 delege oy kullandı.

  Oy Dağılımları

  Aydın Düzgün227 Oy

  Mahir Taştan157 Oy

  Elif Çelik15 Oy

  Geçersiz2

  GÖZÜN ‘AYDIN’ CHP!

  2014 Yerel seçimlerinde aday adayları içerisinde seçilemediği halde sahada çalışan tek adam olan Aydın Düzgün, yılların verdiği birikim sonucu CHP Beykoz İlçe Başkanlığı koltuğuna oturdu. Yıllardır tabanı ile hiç kopmadan diyaloğunu koruyan Düzgün, tüm manipülasyonlara rağmen yıkılmadan düzgünce yol aldı. Aydın Düzgün’ün turuncu listesi seçimin kazananı oldu. 

  MAHİR TAŞTAN KENDİNE YAKIŞANI YAPTI!

  Göreve geldiği süreden sonra etkili çıkışları ve çalışkanlığı ile adından sıkça söz ettiren Eski CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan, aday olarak katıldığı seçimin sonucunda Aydın Düzgün’ü tebrik etti. Seçim sonrası ufak tefek gerginlik olduğunu gören Taştan mikrofonu eline alarak; ‘’Kazanan CHP olmuştur’’ ifadelerini kullandı ve büyük alkış aldı. CHP İlçe Başkan Adayı Elif Çelik’te herkese teşekkür ettiği konuşmasında Başkan Aydın Düzgün’ü tebrik etti.

  AYDIN DÜZGÜN ŞEYTANIN BACAĞINI KIRDI!

  Yerel ve genel seçimler, referandum ve parti içi seçimler olmak üzere CHP’nin çiçeği burnunda İlçe Başkanı Aydın Düzgün ilk defa taraf olduğu bir seçimde kazandı. 227 delegenin oyunu alarak %56’lık bir oranı yakalayan Aydın Düzgün peki bundan sonra bu başarısını devam ettirebilecek mi?

  GENÇ LİSTE, DİNAMİK BAŞKAN!

  Yıllardır yorulmadan kaybetse de partisi için mücadele etmeye devam eden Aydın Düzgün’ün listesinde genç isimler yerini aldı. Özellikle eski yönetimde başarılı çalışmaları ile adlarından sıkça söz ettiren, referandum sürecinde etkilerini hissettiren Ramazan GülTemel Karadeniz ve Hüseyin Okumuş 36. Kongrede de başarılı çalışmalara imza attılar. Beykoz Belediyesi’ne yönelik bilgi ve belgeye dayalı eleştirileri ile bilinen Mali Müşavir Cemal Sataloğlu‘nun yanı sıra Anadoluhisarı 1913’ün eski Kulüp Başkanlarından sevilen isim Kamil Adnan Güner’de yeni yönetimde yerini aldı. Beykoz Yenimahalle’de oturan Onur Aygün ise yönetimin en genç üyesi olarak listede yerini aldı.

  KAZANAN LİSTE

  Onur Aygün 
  Bahar Doğru 
  Ramazan Gül 
  Kamil Adnan Güler 
  Temel Karadeniz 
  Sinan Kaya 
  Tuncay Koçak 
  Hüseyin Okumuş 
  Fuat Öztürk 
  Cemal Sataloğlu 
  Demet Yeşilbaş 
  Burcu Yaman
  Cansu Yıldız 
  Nusret Yılmaz 
  Gülsüm Yılmaz 
  İsa Yılmaz