14 Haziran 2022 00:20

Giresunlular Beykoz’da gövde gösterisine hazırlanıyor!

Beykoz Giresunlular Derneği tarafından İstanbul’un en kalabalık yayla şenliği için kollar sıvandı.

Giresunlular Beykoz’da gövde gösterisine hazırlanıyor!

Beykozlu Giresunlular Derneği’nin organize ettiği ve 31.’sini kutladığı Beykoz Giresunlular Yayla Şenliği 19 Haziran Pazar günü Beykoz Belediyesi Kanuni Kent Ormanı’nda 08:00-19:00 arası düzenlenecek.

Yemyeşil ağaçların arasında çocuk oyun parkları, yöresel konserler ve oyunlar, ızgara gibi birçok etkinliğin yer aldığı etkinlikte Onay Şahin, Kara Davut, Hakan Köntek, Ömer Can, Hazal Yıldız, Baransel, Hüseyin Çendeoğlu, Hicabi Şenlikoğlu, Ayten Kavraz, Işıl Işıl, Tekin Hıdır, Mahmut Uzunöner sahne alacak. Mavi Karadeniz Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Kuş’un da katılımıyla gerçekleşecek olan etkinliğe Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Kuş, büyük destek oluyor.

Facebook üzerinden paylaşım yaparak davette bulunan Kara Davut, halka şu sözlerle seslendi: “Beykoz Giresunlular Derneğinin organize ettiği ve 31. kutladığı 19 Haziran’da İstanbul’un en kalabalık yayla şenliğine sizleri de bekliyorum.”

Baran Sen ise “Merhaba dostlar. 31. Beykoz Giresunlular Yayla Şenliği’nde ben de varım. Siz sevgili dostlarımı o muhteşem yayla şenliğini bekliyorum. Orada görüşmek dileğiyle” diyerek davette bulundu.

Dernek Başkanı Hayrullah Usta’nın oldukça yoğun tempoyla çalıştığı edinilen bilgiler arasında.

Bir 1 kişi, ayakta, açık hava ve yazı görseli olabilir