19 Aralık 2017 13:05

Gençliğin Teminatı Ülkü Ocakları’ndan Ziyaretler!

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Beykoz Şubesi bir takım ziyaretler yaptı.

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Beykoz Şubesi bir takım ziyaretler yaptı. 

Beykoz’un gençliği ile dertlenen; sosyal, eğitim, ilmi ve bilimsel bir çok çalışmaları ocaklarına getiren Beykoz Ülkü Ocakları yaptıkları faaliyetler ile Beykoz’da gençliğin teminatı olmaya devam ediyor.
Hüseyin Uzun Başkanlığında ki Beykoz Ülkü Ocakları çalışmalarına hızla devam ederken, Beykoz Ülkü Ocakları’na ziyarete gelen Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’e ziyarete gittiler. Ülkü Ocaklı gençler faaliyetlerinden bahsederken, yapmak istedikleri projelerin gençlik üzerinde ki sosyo-ekonomik boyutlarnı analiz ettiklerini belirterek, gençliğe faydalı işleri yapmaya devam edeceklerini belirttiler. Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ise Ülkü Ocakları’na ziyaretinden ötürü teşekkür ederken, çalışmalarında başarılar diledi. 

Görüşmeden ayrılan Beykoz Ülkü Ocakları Başkanı Hüseyin Uzun ve Yönetimi, Bahattin Özyazıcı İlköğretim Okulu’nu ziyaret ederken, öğrencilerin durumu hakkında Okul Müdürü Özgür Tan’dan bilgi aldılar. Ziyaretlerini Kavacık Muhtarı Yusuf Kesici ile sonlanıran Beykoz Ülkü Ocakları Beykoz’da adım atmayacakları bir sokak, tokalaşmadıkları bir vatandaş, gönlünü almadıkları bir genç kalmayana kadar çalışmalarına hızla devam edeceklerini ifadelerini ettiler. 

 

Etiketler: