4 Ağustos 2017 12:19

GENÇ BEYİNLERDEN, BAŞKAN AMCAYA ZİYARET

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in ilçe sakinlerinin istek, şikâyet ve önerilerini bire bir dinlediği halk saatine BEDES’li öğrenciler katıldı.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in ilçe sakinlerinin istek, şikâyet ve önerilerini bire bir dinlediği halk saatine BEDES’li öğrenciler katıldı. CHP Meclis Üyesi Gülay Demirel Başkanlığında ki BEDES, takdirle karşılanan çalışmalara imza atarken, ziyarete giden öğrencileri ağırlayan Başkan Çelikbilek minik ilçe sakinlerine oyuncak hediye etti.  

Her Perşembe 09:00-12:00 saatleri arasında düzenlenen Halk Saati’nde vatandaşlar Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’le randevu almadan görüşüyor. Resepsiyon servisinde görevli personel tarafından karşılanan vatandaşlar çay ve kurabiye ikramıyla ağırlanıyor.  

Beykoz Belediyesi’nin vatandaş memnuniyetini tesis için başlattığı uygulamada ilçe sakinleri sosyal yardımdan eğitime, imardan iş taleplerine kadar her türlü konuyu Başkan Çelikbilek’e iletme imkânı buluyor.

Vatandaşları tek tek dinleyen ve isteklerine çözüm bulmaya çalışan Başkan Çelikbilek taleplerin karşılanması için gerekli talimatları veriyor.  

BEDES’li Öğrencilerden Başkan Çelikbilek’e Davet

Beykoz Eğitime Destek Derneği (BEDES) öğrencileri Halk Saati’ne gelerek yaz okulu kapanış etkinliği için Başkan Çelikbilek’e davetiyelerini takdim etti.

Minik öğrencileri başarılı yaz etkinlikleri dolayısıyla kutlayan Başkan Çelikbilek, küçük ziyaretçilerine çikolata ikram etti ve oyuncak verdi.