• Mücahit Ak – Yiyin beyler yiyin!

 • 31 Aralık 2019 14:34

  Gelecek Partisi’ne Beykoz’da Gelecek Yok Gibi!

  Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun kurucu Genel Başkanı olduğu Gelecek Partisi’ne Beykoz’da gelecek yok gibi…

  Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun kurucu Genel Başkanı olduğu Gelecek Partisi’ne Beykoz’da gelecek yok gibi…

  AK Parti Eski Genel Başkanı ve Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu ve yol arkadaşları tarafından kurulan Gelecek Partisi, yurt genelinde teşkilatlanmak için çalışmalarını hızla sürdürüyor. 

  Teşkilatlarda nitelikli, donanımlı birçok görüşten vatandaşların olacağı bildirilmesine rağmen, etkili ve yetkili isimler geri planda kalmayı tercih etti. Mevcut iktidardan mı korkulduğu soruları tam olarak cevap bulamazken, Gelecek Partisi’ne Beykoz’da ilgi oldukça az oldu.

  Teşkilat Kurulamıyor!

  Beykoz Aktüel Haber’in edindiği bilgilere göre; nitelikli, eğitimli, kucaklayıcı ve kültürlü bir teşkilat kurma isteğinden adam olsun da liste dolsun yönünde ibrenin döndüğü ifade edildi. İnsanların korktuklarından ve toplum nezdinde itibarsızlaştırılacağından çekindiklerini ifade eden bazı yetkililer, yine de umutlarını kaybetmemiş durumdalar.

  AK Parti Kırgını Olsun Yeter!

  İlkesel bazda, fikirsel bazda beklentilerin odağında olan Gelecek Partisi, teşkilat kuramayınca ibreyi değiştirdi. AK Partili olduğu bilinen ama sosyal medyadan eleştiri yapan isimlere bire bir markaj uygulanarak saflarına katmaya çaba sarf ediliyor. Beykoz’da bazı isimlere telefonla İlçe yöneticiliği teklif edildiği iddia edildi. Parti kurulalı 1 aya yakın süre oldu fakat Beykoz’da daha 1 tane Gelecek Partiliye rastlanılamadı. Durumun beklenilenden kötü olduğunu saptayan partililer ise, sessiz bir çığlık olarak geleceklerini düşünüyorlar.

  Gelecek Partisi Beykoz İlçe teşkilatının ne zaman kurulacağı ve kimlerden oluşacağı ise merak ediliyor.

  Gelecek Parti Ne Zaman Teşkilatlanacak? 

  Gelecek Partisi’nde Parti yönetiminin belirlenmesinin ardından il ve ilçe teşkilatlanmasına hız verilecek. İl başkanları da oluşturulan isim havuzlarından belirlenecek. Gelecek Parti’nin teşkilatlanması için AK Parti kongrelerini bekleyeceği öğrenilirken, AK Parti ise kongre tarihini bir süre daha uzattı. 

  15A 135 15TY 15BK 11H 121A 136B 137 121B 15 136Z 15P 15Y 15H 14R 500T 522ST E3 15ÇB 15KÇ 15YK Beykoz Rent a Car Beykoz Otomobil Kiralama Beykoz araç bakım Beykoz otobüs saatleri Acarlar otomotiv Çubuklu arabalı vapur Beykoz orman yürüyüş Beykoz ormanı tozkoparan Beykoz orman işletme şefliği kanlıca orman göknarlık mesire yeri Kaymakdonduran mesire yeri Beykoz dernekler Beykoz muhtarlar Beykoz dernekler birliği Beykoz Muhtarlar birliği Beykoz Kızılay Beykoz Yeşilay Beykoz Yerel basın Beykoz Orman Yangını Beykoz Cinayet Beykoz uyuşturucu Beykoz operasyon Beykoz arka sokaklar Beykoz rant 553 Villa Beykoz imar izni Beykoz imar planı 3. etep imar durumu Paşabahçeli İsmet Boğazın Yargıçları Beykoz tribünleri Yücel Çelikbilek Gümüşsuyu   Beykoz