18 Aralık 2019 16:01

Gelecek Partisi Beykoz İlçe Başkanı Kim Olacak?

Gelecek Partisi İl ve İlçe Başkanlarını belirlemek için çalışmalarına devam ediyor. Peki Gelecek Partisi Beykoz İlçe Başkanı kim olacak?

Gelecek Partisi İl ve İlçe Başkanlarını belirlemek için çalışmalarına devam ediyor. Peki Gelecek Partisi Beykoz İlçe Başkanı kim olacak?

Eski Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun Başkanlığında kurulan Gelecek Partisi, çalışmalarına hızla başladı. İsim havuzu yönünde teşkilatlanmaya gidecek olan partinin havuzunda, 81 ilden isimler ve tüm ilçelerle ilgili detaylı araştırmaların mevcut durumda olduğu söylenildi.

Beykoz’da da İsimler Mevcut!

AK Parti İstanbul Eski İl Başkanı Selim Temurci’nin de kurucular kurulu üyesi olduğu Gelecek Parti, İstanbul’da çok güçlü bir teşkilat kurmak istiyor. İstanbul’da hemen hemen tüm ilçelerde isim havuzu oluşturulurken, isimlerin karşısına ise notlar alınmış durumda. Beykoz’da bazı isimlerden fikir alınması gerektiği belirtilirken, bazı isimler için ilçe başkanlığı için değerlendirmeleri yapılıyor. Gelecek Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı için; Beykoz’da sevilen, topluluklarla diyalog kurabilen, yıpranmamış, ticaretinde ahlaklı bir Dernek Başkanının adının ön planda olduğu ifade ediliyor.

Beykoz Kahvaltı Beykoz Gezilecek Yerler Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü Beykoz İsmek Beykoz Verem Beykoz SGK Beykoz Adliye Beykoz Tapu Müdürlüğü Beykoz Kaymakamlığı Beykoz Nüfus Müdürlüğü Beykoz Nöbetçi Eczane Beykoz Manzara Beykoz Seyir Terası Beykoz Karlıtepe Beykoz Cafe Beykoz Restaurant