16 Mayıs 2020 00:15

Evden eve nakliyatta, Hekimoğlu Nakliyat farkı!

Beykoz Kavacık’ta 23 yıldır istikrarlı bir şekilde faaliyet gösteren Hekimoğlu Nakliyat, tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüsten korunmak ve müşterilerini korumak için büyük çaba sarf ediyor.

Evden eve nakliyatta, Hekimoğlu Nakliyat farkı!

Sahip oldukları araçları günlük olarak virüse karşı önlem amacıyla dezenfekte ettiklerini belirten Şirket Sahibi Talip Hekimoğlu, müşterilerin de virüsten etkilenmemesi adına büyük bir çaba içerisinde olduklarını anlattı. Evden eve nakliyat için Beykozluların en çok hijyene önem verdiğine dikkat çeken Talip Hekimoğlu, “Biz esnaf olarak, müşterilerden daha fazla hassas olmalıyız. Bizimle birlikte çalışan, evlerine ekmek götüren insanlar var. Hem onların hem de müşterilerimizin sağlığını en ince ayrıntısına kadar düşünmeliyiz. Bunun için de elimizden geleni ve hatta fazlasını da yaptığımız için gururluyuz” dedi.

Ekonomik sıkıntılar korona virüs dolayısıyla her geçen gün artarken, vatandaşlar yer değiştirmek zorunda kalmanın endişesini yaşıyor. Evini ya da ofisini bir yerden başka bir yere taşımayı düşünen vatandaşlar, bu sırada eşyalarının olduğu kadar kendi sağlıklarından da büyük bir endişe duyuyor. Beykoz’da 25 yıla yaklaşan tecrübesiyle hizmet vermeye devam eden Hekimoğlu Nakliyat ise yer değiştirmek isteyen vatandaşlara hijyen ortamda eşyalarını muhafaza ederek, müşterilerine büyük bir güven aşılıyor.

‘’Büyük önlemler alıyoruz’’

Her gece virüs için dezenfekte edilen araçlar, yine korona virüse karşı olağanüstü bir hassasiyet gösteren ekiple birlikte yola çıkıyor ve eşyaları hasarsız bir şekilde istenilen yere götürüp teslim ediyor. Beykoz Aktüel Haber’e özel açıklamalarda bulunan Şirket Sahibi Talip Hekimoğlu, nakliye sektörünün bu dönemde çok hassas bir görevi yerine getirdiğine dikkat çekerek, şunları söyledi: “Beykoz evden eve nakliyat korona virüs dolayısıyla vatandaşlar büyük bir korku yaşıyor. Günlük yaşamda bu korkularıyla çalışan kesim yüzleşse bile asıl evde kalan kişiler de eve dışarıdan gelen kişilerin bir taşıyıcı olup olmadığının endişesini yaşıyor. Biz ise nakliye ile ilgilenirken, yalnızca dışarıya çıkanlarla değil evdeki kişilerle de temas etmek zorunda kalıyoruz. Taşıdığımız eşyalar da yine aynı şekilde hem bizim hem de evde kalan nüfus için bir tehlike anlamına geliyor. Biz bu yüzden hem araçlarımız hem çalışanlarımız hem de taşıdığımız eşyalar için çok büyük önlemler alıyoruz’’ dedi.

‘’İstanbul genelinde çalışıyoruz’’

Hekimoğlu, ‘’Geride kalan ve 25 yıla yaklaşan tecrübemizi, bu süreçte gösterdiğimiz hijyene dönük hassasiyetle birleştirerek, müşterilerimizin bize olan güvenini haklı çıkarmaya çalışıyoruz. Kavacık evden eve nakliyat hijyenin yanısıra tecrübeli kadromuz müşterilerimizin mal güvenliğini de başlangıç noktasından itibaren korumaya özen gösteriyorlar. Eğer bizden kaynaklanan bir zarar oluşursa, mal sahibine sigorta aracılığıyla anında tanzim edebiliyoruz. Ancak elbette öncelikle buna gerek kalmayacak bir hassasiyet ve dikkatle eşyaları taşımayı hedefliyoruz. Beykoz Kavacık’ta başlayan maceramızı ilçeden ilçeye yaygınlaştırarak, İstanbul’un genelinde büyük bir itibarla çalışmaya devam ediyoruz. Kavacık ve Kartal’da bulunan ofislerimizden, İstanbul’daki 39 ilçeye evden eve ve işyerinden işyerine taşımayı sürdürüyoruz” dedi.

İletişim: 0216 459 07 95 – 0532 490 88 43