14 Nisan 2021 14:09

Erdal Öztürk Beymez’e talip!

Uzun süredir faaliyetlerine ara verilen Beykoz Meclis Üyeleri Derneği yeniden aktifleşiyor.

Erdal Öztürk Beymez’e talip!

Nisan ayının 19’unda yapılması planlanan Genel Kurul öncesi yazar Erdal Öztürk, Beykoz Meclis Üyeleri Derneği (BEYMEZ) Başkanlığına adaylığını açıkladı.

Yine Erdal Öztürk’un kurucu başkanlığında 2010 yılında faaliyetlerine başlayan BEYMEZ kısa sürede adından söz ettirmiş, Beykoz’un siyasi tarihini adeta kayıt altına almıştı. Beykoz’da geçmişten bu güne görev yapan meclis üyeleri ve belediye başkanlarını tek çatı altında toplayarak bir fikir kulübü haline gelmişti.

Gelinen noktada yazar Erdal Öztürk yapmış olduğu istişareler sonucunda BEYMEZ Başkanlığı’na aday olduğunu açıkladı.

Öztürk adaylığını ilan ettiği açıklamasında, 19 Nisanda yapılacak BEYMEZ Genel Kurul Toplantısında başkan adayı olacağını ve arkadaşlarıyla birlikte BEYMEZ’i daha işlevsel hale getireceklerini söyledi.

Erdal Öztürk, “Beymez’i daha işlevli hale getirmek ve geçmiş meclis üyeleri arasında dönemsel kaynaşmayı sağlamak düşüncesiyle, eski meclis üyesi sıfatı taşıyan lakin toplumun her katmanında karşılığı olan arkadaşlarımızla BEYMEZ’in yeni dönemine talibiz.” ifadelerini kullanan Öztürk, “Bu düşünceler ışığında BEYMEZ kongre üyelerinin desteği, Beykoz yerel basınının duyarlılığı ve Beykoz kamuoyunun oluru bizim motivasyonumuzun besin kaynağı olacaktır” dedi.