1 Mayıs 2020 23:02

En etkili kuvvet macunu Epimedium Force

Bitkisel ürün satışı yapan internet siteleri ve aktar mağazalarında kuvvet macunu adıyla satışı en çok yapılan ürünlerin başında epimedyumlu macunlar geliyor.

En etkili kuvvet macunu Epimedium Force

Epimedyumlu macun, Ana vatanı Çin olan Epimedium adındaki afrodizyak etki gösteren bitkinin etkisini destekleyen bazı bitkiler ve çiçek balıyla karışımından elde edilmektedir. Epimedyumlu macun markaları arasında da kullanan erkekler ve kadınların en çok memnun kalıp yakın dostlarına tavsiye ettikleri markanın Epimedium Force macun olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Peki kullanıcılar neden bu markayı tercih ediyor diye merak edenler için de hemen söyleyelim; Epimedium Force macunun etkisi diğer markalardan çok daha iyidir ve kullanım tarifine uyularak tüketildikten sonra hiçbir yan etki göstermez. Sağlığınızı riske atmadan doğal yollardan en yüksek performansa ulaşmak için kesinlikle Epimedium Force kullanmalısınız!

NASIL KULLANILIR

Epimedyumlu kuvvet macunu için kullanım miktarı sadece 1 çay kaşığıdır ve ilişkiden 1 saat önce tüketilmesi gerekmektedir. Yemeden önce macunun kavanoz içinde iyice karıştırılarak homojen hale getirilmesi önemlidir. Alkollü içeceklerle birlikte kullanılması tavsiye edilmemektedir. Fazla miktarda tüketilmesi baş ağrısı, kalp çarpıntısı ve yüksek tansiyon gibi sağlık sorunlarına neden olabileceğinden tavsiye edilen miktar olan 1 çay kaşığı şeklinde tüketilmesine özen gösterilmesi oldukça önem arz etmektedir.

KİMLER KULLANABİLİR

18-65 yaş aralığındaki erkekler ve kadınlar tarafından epimedyumlu macun kullanılabilir.

KİMLER İÇİN SAKINCALIDIR

Epimedyumlu macunun dolaşımı hızlandırma ve kan basıncını arttırma özellikleri olduğundan kalp ve tansiyon hastalıkları olanlar ile içeriğinde çiçek balı bulundurduğundan şeker hastalarının doktorlarına danışmadan epimedyumlu macun kullanmaları sakıncalıdır. Aynı şekilde hamile ve emzirme döneminde olan kadınların da epimedyumlu macunu doktor kontrolünde kullanmaları tavsiye edilmektedir.

ETKİSİ NE KADAR SÜRMEKTEDİR

Epimedyumlu macun kullanan kişilerde farklı sürelerde etki gösterdiğinden genelleme yaparak her kullanan erkek ve kadında şu kadar süre etki yapar şeklinde kesin rakamlar vermek yanıltıcı olacaktır. Bu nedenle sizde yapacağı etkiyi net olarak görebilmek için yapmanız gereken tek şey resmi satış sitesi üzerinden epimedyumlu macunu satın alıp tecrübe etmek olacaktır.

NASIL SATIN ALINIR

Epimedium Force marka epimedyumlu macun satın almak için 0507 312 312 0 cep telefonunu günün her saati arayarak sipariş verebileceğiniz gibi resmi satış sitesi olan epimediumforce.com adresindeki sipariş formunu doldurarak da satın alma işlemini hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. Epimedyumlu macunun teslim edilme süresi 2-6 gün arasıdır ve teslimat aşamasında hiçbir sorun yaşanmadan mümkün olan en kısa sürede ürünün elinize geçmesini istiyorsanız firmaya ilettiğiniz teslimat bilgilerinizin (isim-soy isim, adres ve telefon) eksiksiz ve hatasız olduğundan emin olmalısınız. Ödeme yapmak için de önünüzde 2 alternatif bulunmaktadır: kuvvet macunu ücretini firmanın hesabına EFT/Havale yoluyla gönderebileceğiniz gibi ürünü kargo yetkilisinden şubede, evinizde ya da işyerinizde teslim alırken nakit olarak ya da kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz. Kapıda ödemelerde ürün bedeline ek olarak +5 TL kapıda ödeme hizmet bedeli fiyat farkı ödemeniz gerektiğini de bilmenizde fayda var. Bu ek ücreti ödemek istemiyorsanız ödeme aşamasından kargo firmasını çıkarıp ürün bedelini firmanın hesabına göndermeniz yeterli olacaktır. Ayrıca Epimedium Force marka epimedyumlu kuvvet macunu sadece Türkiye’de satılmamaktadır, dünyanın her yerine kargo ile gönderilmektedir. Ancak yurt dışı satışlarında kapıda ödeme imkanı olmadığından ürün bedeli önceden talep edilmektedir. Yurt dışı satışlarda sadece kargo ücreti 55-60 $ arasında değişiklik göstermektedir.