13 Kasım 2023 20:54

Emre Çömlekçi Beykoz gençliğini harekete geçirdi!

Milliyetçi Hareket Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı, Beykoz’da yoğun çalışmalara imza atıyor.

Emre Çömlekçi Beykoz gençliğini harekete geçirdi!

Milliyetçi Hareket Partisi Beykoz İlçe Başkanı Emre Çömlekçi ve ekibi, Beykoz’da adım atmadık yer bırakmıyor.

Göreve geldiği süre içerisinde yoğun tempoda çalışan Başkan Çömlekçi ve ekibinin gayretleriyle Mahalle Başkanları ve bölge başkanlıkları oluşturuldu. Bölge toplantılarında hareketli ve dinamik teşkilat yapısı sergileyen MHP Beykoz, çok sayıda Beykozlunun ilgi odağı oldu.

Beykoz’da dengeler alt üst oluyor!

Beykoz gençliğinin ilgi odağı olan MHP Beykoz İlçe Başkanlığı; haftalık çay sohbetleri, seminerler, her ayın iki günü 500 esnafa siftah benden temalı esnaf ziyaretleri, ev ziyaretleri, saha ziyaretleri, teşkilata özel moral piknikleri, bölge toplantıları başta olmak üzere yoğun çalışmalara imza atarak şimdiden Beykoz’da dengeleri alt üst etti. Son 1 yıl içerisinde 1.500 yeni üye girişi yapıldı.

MHP Beykoz son 1 haftada neler yaptı?

Emre Çömlekçi başkanlığındaki Milliyetçi Hareket Partisi son 1 hafta içerisinde onlarca etkinliğe imza attı. İlçe Başkanı Emre Çömlekçi ve teşkilatı Kızılay işbirliğinde kapsamlı bir kan bağış kampanyası düzenledi. Coşkulu bir şekilde 4. bölge başkanlığı toplantısı gerçekleştirildi. Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve merhum Ülkücü Atilla Kurtuluş’un ruhuna Kavacık’ta Cami cemaatine lokma dağıtımı yapıldı.

Esnaf ziyareti gerçekleştirildi. Dernek ziyaretleri gerçekleştirildi. Taziye ziyaretleri ve vefa ziyaretleri yapıldı. İlçe Sağlık Müdürlüğü ve sağlık sendikaları ziyaret edildi. Komşum nasılsın temasıyla ev ziyaretleri, huzurevi ziyaretleri, spor kulüpleri ziyaretleri ve okul ziyaretleri gerçekleştirildi.

Beykoz’un anahtarı MHP seçmeninde!

CHP’de gerçekleşen değişimle birlikte denklemler değişirken, Beykoz’da MHP’nin yükselişi tüm dengeleri alt üst etti. MHP Beykoz’daki sinerjinin yerel seçimlere nasıl etki edeceği bilinmese de, Beykoz’da yerel seçimlerde MHP’nin rolü en çok konuşulan konular arasında yerini alıyor. Aynı anda yüzlerce gencin koordine edildiği MHP Beykoz İlçe Başkanlığı’na, teşkilatın eskisi olarak bilinen eski isimlerinde bir bir teşkilata katılarak yeniden güçlü ruh yakalandığı kadrajlara yansıyor. Binlerce kişi ile yapılan Şahlanış Gecesi ise Beykoz’da durumu özetledi.