4 Mart 2021 12:22

Ekrem İmamoğlu’dan son dakika Beykoz talimatı!

Beykoz Aktüel Haber’in ‘Beykoz halkı ve itirazları yok sayıldı’ haberi ses getirdi. İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu Beykoz talimatı verdi.

Ekrem İmamoğlu’dan son dakika Beykoz talimatı!

Beykoz Tokatköy bölgesinde ki planlarla ilgili CHP ve İYİ Parti’nin ret oyu vermesi tepkilere neden olmuştu. İktidarı eleştirdiği gibi muhalefeti de eleştiren gazetemiz ise durumu, ‘Beykoz halkı ve itirazları yok sayıldı’ başlığıyla haber yapmış ve haber 87.136 kişiye erişmişti.

İlgili haber: Beykoz halkını ve itirazını yok saydılar!

Kurum harekete geçirildi!

Başta bu konu olmak üzere İBB yetkisinde ki birçok konu Beykoz Aktüel Gazetesi İmtiyaz Sahibi Mücahit Ak tarafından yetkililere aktarıldı. CHP Genel Merkezi, bölge Milletvekilleri, İBB’nin üst düzey yöneticileri ve birçok sinir uçları harekete geçirildi.

Başkan İmamoğlu’dan Beykoz talimatı

İBB’nin genç ve istekli başkanı Ekrem İmamoğlu ekibine Beykoz talimatı verdi. Edinilen bilgilere göre Başkan İmamoğlu; İBB yetkisinde ki yerler, davalar, planlar ve bölgenin imar durumu hakkında vatandaşlara kapsamlı bilgi verilmesi hakkında talimat verdi.

Beykoz’da toplantılar başlayacak

İBB’nin ilgili birimlerinin önümüzde ki haftalarda Beykoz’a adeta kamp kurması bekleniyor. Beykoz’da STK’lar, Muhtarlar ve vatandaşların da olacağı toplantılarda İBB ekipleri sunumlar gerçekleştirecek ve sorulara cevap, sorunlara çözümler bulacak.

İBB Başkanı Sn. Ekrem İmamoğlu ve ekibine duyarlılığı ve geri dönüşü hususunda teşekkür ederiz.