11 Ocak 2021 17:08

Ebru Gündeş’e Beykoz’da soğuk duş

Ebru Gündeş, Beykoz’a 75 bin lira kaptırdı.

Ebru Gündeş’e Beykoz’da soğuk duş

Beykoz’daki lüks bir siteden ev kiralayan ve kapora olarak 75 bin lira veren Gündeş, karar değiştirince parasını geri alamadı.

Şarkıcı, geçen hafta Beykoz Konakları’nda anlaştığı villa için 75 bin TL verdi ancak son anda vazgeçince kaporası da boşa gitti.

Ebru Gündeş’in Kanlıca’daki ikiz yalısında yaptırdığı tadilatlar çok tartışılmış, bu yalıdan sonra Kemerburgaz’da bir villa alan sanatçı yeni bir ev arayışına başladı.

Ebru Gündeş 1 yıl önce 9 yaşındaki kızı Alara ile oturduğu Kanlıca’daki ikiz yalısından taşınmıştı. Rotasını Kemerburgaz’a çevirmiş, 13 milyon TL’ye orman içinde bir villa satın almıştı. Şarkıcı burada da rahat edemeyince tebdil-i mekanda ferahlık vardır deyip yeni bir ev arayışına girdi.

Parası boşuna gitti

Posta’nın haberine göre bu kez satın almak yerine kiralamayı tercih etti. Geçen hafta Beykoz Konakları’nda kendisine uygun bir ev buldu. Aylık 65 bin TL’ye anlaşıp 75 bin TL de kaparo verdi. Ancak sözleşmeye imza atmadan hemen önce fikrini değiştirdi ve taşınmaktan vazgeçti. Böylece verdiği kaparo da yanmış oldu. 75 bin TL havaya gitti.