16 Şubat 2018 17:30

Dostluk Meclisinin Konuğu Oğuzhan Karaman Oldu!

Yenimahalle’de bulunan Arkboyu Eğitim, Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nin düzenlediği ‘’Dost Meclisi Buluşmaları’’ halkası her geçen gün daha da genişliyor.

Yenimahalle’de bulunan Arkboyu Eğitim, Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nin düzenlediği ‘’Dost Meclisi Buluşmaları’’ halkası  her geçen gün daha da genişliyor.

Beykoz’un oldukça etkin dernekleri arasında bulunan Arkboyu Eğitim, Kültür ve Yardımlaşma Derneği; düzenlediği dost meclisi buluşmaları kapsamında her hafta farklı kişiler ve gruplarla buluşuyor. Komşuluğun buram buram yaşandığı, birlik ve beraberlik duygularının her geçen gün daha fazla geliştiği bölge de etkin rol oynayan Dernek, bu hafta ki buluşmasında MHP Beykoz İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman ve yönetimini ağırladı. 

Farklı görüşten vatandaşların bölge menfaati doğrultusunda Dernek etrafında birleştiği gözlemlenirken, MHP Beykoz İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman ise misafirperverlikten ötürü hoşnut olduğunu ifade etti. MHP Beykoz İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman‘’Misafirperverliğinizden ötürü çok teşekkür ederim. Arkboyu Derneği gerçekten bölge için büyük bir şans. Burada birliktelik içindesiniz ve bölge insanının menfaati için çabalıyorsunuz. Bizlerde sizlerin her zaman yanınızda olduğumuzu bugün bir kez de buradan ilan etmek istedik. Dernek Başkanı Murat İlnam kardeşimizle sık sık istişare halindeyiz, kendisine ve yönetimine başarılar diliyoruz’’ ifadelerini kullandı. 

Arkboyulular, MHP Beykoz İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman’a ilgi gösterirken, program yapılan ikramların ardından soru cevap şeklinde devam etti. Vatandaşların Küçüksu Çayırı hususunda ki sorularına da cevap veren Karaman; ‘’Küçüksu Çayırı’nda halkın isteklerini gayet iyi biliyoruz. Beykoz Aktüel Gazetesi İmtiyaz Sahibi kardeşimiz Mücahit Ak’ta konuyu iyi takip ediyor ve bizleri bilgilendiriyor. Bizler bölge ile istişare halinde kalarak, vatandaşlarımızı mutlu edecek gelişmelerin olması için muhalefet partisi sorumluluğunda olmaya devam edeceğiz. Sn. Kadir Topbaş’ın bölgede yüzmeye öğrendiğini ifade eden açıklamalarını okuduk. Bölgeye yeterince vefa gösterildi mi bunu sizler cevaplandırın” ifadelerini kullandı.

Oğuzhan Karaman, Dernek üyelerinden ve bölgenin sevilen simalarından ”Kafa Kadir” lakaplı Kadir Taçkın’ın oğlu Alperen Taçkın’a 3 hilallı rozetini hediye etti. Program çay sohbetinin ardından sona erdi.