9 Şubat 2018 20:36

Dostluk Meclisinin Konuğu Aydın Düzgün Oldu!

Yenimahalle’de bulunan Arkboyu Eğitim, Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nin düzenlediği ‘’Dost Meclisi Buluşmaları’’ halkası genişliyor.

Yenimahalle’de bulunan Arkboyu Eğitim, Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nin düzenlediği ‘’Dost Meclisi Buluşmaları’’ halkası genişliyor.

Beykoz’un oldukça etkin dernekleri arasında bulunan Arkboyu Derneği; düzenlediği dost meclisi buluşmaları kapsamında her hafta farklı kişiler ve gruplarla buluşuyor. Komşuluğun buram buram yaşandığı, birlik ve beraberlik duygularının her geçen gün daha fazla geliştiği bölge de etkin rol oynayan Dernek, bu hafta ki buluşmasında CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün’ü ağırladı.

Farklı görüşten vatandaşların bölge menfaati doğrultusunda Dernek etrafında birleştiği gözlemlenirken, CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün ise misafirperverlikten ötürü hoşnut olduğunu ifade etti. CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün; ‘’Misafirperverliğinizden ötürü çok teşekkür ederim. Burada çoğunlukla Kastamonulu olmak üzere Anadolu’muzun her yöresinden vatandaşlarımız var. Bilmelisiniz ki kapıdan kovsanız Aydın kardeşiniz-ağabeyiniz bacadan girer. Sizlerle hasbihal etmekten keyif aldım’’ ifadelerini kullandı.

Arkboyulular, CHP İlçe Başkanı Aydın Düzgün’e ilgi gösterirken, program yapılan ikramların ardından soru cevap şeklinde devam etti. Gazetemize konuşan Dernek Başkanı Murat İlnam, ‘’Bugün CHP İlçe Başkanı Aydın Düzgün beyi ağırladık. Geçtiğimiz hafta Ambarcılar Derneği Başkanımızı ve yönetimini ağırlamıştık. Ondan önce ki hafta Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi Yılmaz Işık’ı ağırlamıştık. Görüşü ne olursa olsun, Beykoz bir mozaiktir. Bizde bu mozaiğin farklı renklerini, STK’larını, alanında uzman kişileri ağırlamaya devam edeceğiz. Tamamen dostane gelişen bu halkamız önümüzde ki günlerde daha da gelişecek’’ ifadelerini kullandı.

Program öncesi öğle namazına müteakip Mahallenin sevilen simalarından Ahmet Dinçer’in cenaze namazına katılan Aydın Düzgün, taziyesini ilettikten sonra mahalle esnaflarının sorunlarını dinledi.