13 Haziran 2017 15:24

DOST BUCA’YA BEYKOZLU SPORTİF DİREKTÖR !

SPOR Toto 2’nci Lig ekiplerinden Dost Bucaspor, Beykoz 1908 formasını da terleten Halim Karaköse’yi sportif direktörlük görevine getirdi.

SPOR Toto 2’nci Lig ekiplerinden Bucaspor sportif direktörlük görevine 1 yıl Beykoz 1908 formasını da terleten Halim Karaköse’yi göreve getirdi. Geçmişte İzmirsporKardemir KarabüksporKayseri ErciyessporKayserisporSakaryasporDardanelsporHataysporUşaksporErzurumspor, Diyarbakırbpor, YozgatsporBeykoz 1908 ve Ispartaspor’da futbol oynayan Karaköse ile 1 yıllık sözleşme imzalandı.

Başkan Ahmet Doğan, Halim Karaköse‘nin yıllardır futbolun içinde olduğunu belireterek, “Sportif direktörümüz takım ve yönetim arasında köprü görevi görecek. Kendisinin tecrübelerinden yararlanacağız. En kısa zamanda da teknik direktörümüzü netleştireceğiz” diye konuştu. Beykoz 1908 ile Bucaspor’un taraftar grupları arasında ki dostluk 2007-2008 Sezonunda ki 2. Lig Yükselme Gruplarına dayanıyor. O sezonun ardından Boğazın Yargıçları Buca’nın İzmir’de ki maçlarına ve İstanbul’da ki deplasmanlarına gitmiş, Bucasporlular ise Beykoz’a ziyarete gelerek deplasmanlarına gitmektedirler.