31 Ocak 2017 00:48

DİNÇAY ATMACA HELALLİK İSTİYOR

Beykoz Sporun antrenörlüğünü yapan ve şampiyonlukta büyük payı olan Dinçay Atmaca, görevinden istifa etti. Atmaca’nın istifası gündemde ki yerini korurken, Beykozlular yönetimi hedef aldı.

Beykoz 1908’in 9 yıl aradan sonra şampiyon olması ilçeyi sevince boğarken, Klasman Gruplarından Bölgesel Amatöre çıkabilmek için de mücadelesi devam edecek. Başarılı Teknik Adam, şampiyonluğun hemen ardından istifasını açıklaması, İlçede şok etkisi yarattı. Konuyla ilgili Beykoz Aktüel’e konuşan Dinçay Atmaca, Beykoz’un bir parçası olduğunu belirtti.
Dinçay Atmaca: Aldığım karar tamamen şahsımın fikridir. Kimse istifa et dememiştir. Takımımız Play Off’a kalmıştır. Heyecanımızı kaybetmeden destek olmaya devam etmeliyiz. Olayın maddiyatla da alakası yok. Yeni gelen arkadaşımız kim olursa olsun destek olmalıyız.
HAKKINIZI HELAL EDİN
Beykoz’un kendisinde ki yerinin çok ayrı olduğunu belirten Atmaca, ”Herkese çok teşekkür ederim. Beykoz taraftarları çok daha fazlasını hakkediyor. Herkesin haklarını helal etmesini istiyorum” ifadelerini kullandı.