2 Şubat 2017 21:17

DİLMAÇ’TAN İSTİFA SONRASI İLK AÇIKLAMA

Beykoz Belediye Başkan Yardımcılığı’ndan istifa eden İBB Meclis Üyesi ve Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi Hanefi Dilmaç, istifasından sonra ilk kez açıklama yaptı…

Beykoz Belediye Başkan Yardımcılığı’ndan istifa eden İBB Meclis Üyesi ve Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi Muhammed Hanefi Dilmaç, istifasıyla ilgili ülkede ki durumu gerekçe göstererek açıklama yapmazken, Beykozlulara teşekkürlerini iletti.

İstifasıyla kamuoyunda sıkça yer edinen, cami cemaatinden kahvede ki vatandaşına kadar herkesin konuştuğu isim Hanefi Dilmaç bir açıklama yayınladı. Yaptığı açıklamada; önümüzde ki dönemde yenilikten bahseden Dilmaç, tüm çalışma arkadaşlarına teşekkür etti.

M. HANEFİ DİLMAÇ: TEŞEKKÜR EDİYORUM

Çok değerli Beykozlu hemşehrilerim;
Geçtiğimiz günlerde, Belediye Başkan Yardımcılığı görevimden ayrılmamın yerel basında ve Beykoz gündeminde yer alması nedeniyle bu açıklamayı yapmanın uygun olacağını değerlendirdim.

Çavuşbaşı Belediye Başkanlığı yaptığım dönemde ve Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı olarak görev yaptığım 7 yıllık süreçte; desteğinizi, güveninizi hep yanımda hissettim. Yürüttüğümüz çalışmalar vesilesiyle; her zaman, sokak sokak, mahalle mahalle, kısaca her alanda sizlerle beraber olduk. Bu nedenle her birinize gönülden teşekkür ediyorum.
Ayrıca göreve geldiğim ilk günden itibaren desteklerini esirgemeyen; başta Beykoz halkı olmak üzere, Beykoz Belediye yönetimimize, AK Parti İlçe teşkilatımıza, meclis üyelerimize, muhtarlarımıza, sivil toplum örgütlerimize, kanaat önderlerimize ve tüm çalışma arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.
Öncelikle, bu süreçte yoğun olarak şahsımı telefonla arayan, mesaj gönderen hatta bizzat ziyaretime gelen çok kıymetli kardeşlerime ayrıca şükranlarımı sunuyorum.”

M. HANEFİ DİLMAÇ: ÖNÜMÜZDE Kİ DÖNEM…

”Önümüzdeki dönemde; yenilenmenin, gelişmenin ve Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın, 1994 yılında başlatmış olduğu mücadele ruhuyla, insanımızın gönlüne dokunarak, derdini dert edinerek, Beykoz’a hizmet etmenin ortak idealimiz olduğu inancındayım.
Her yöresinde ayrı bir güzelliğin yaşandığı eşsiz vatanımızın beka mücadelesi verdiği bu dönemde, geleceğe dönük farklı siyasi mülahazalara girmenin şu süreçte uygun olmadığı düşüncesindeyim.
Önümüzdeki süreç; zihnimizle, fikrimizle ve yüreğimizi ortaya koyarak, referandum için çalışacağımız bir dönem olacak. 15 Temmuz destanının yazılmasında müstesna bir yere sahip Beykoz’un, referandumda da mührü millet iradesinden yana vuracağına kalpten inanıyorum.
Beykoz’da doğan ve ömrü Beykoz’da geçen bir kardeşiniz olarak, Beykoz’umuzun geleceği için yüreği çarpan her kardeşimle; Davamızın Lideri, Cumhurbaşkanımızın ve Partimizin emrinde omuz omuza çalışmaya devam edeceğiz.
Bu vesileyle güzel ilçemizde bir ve beraber olduğum dava arkadaşlarıma, dostlarıma ve tüm Beykozlu kardeşlerime en kalbi duygularla sevgi ve saygılarımı sunarım.”

M. Hanefi DİLMAÇ / İBB ve Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi