4 Ağustos 2017 12:42

DEVLET İLE MİLLETİ BULUŞTURAN ADAM ! KAYMAKAM KATIRCI

Vatandaşa bire bir dokunarak Devlet ile Milleti her defasında buluşturan Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, Rüzgarlıbahçe’de halka giderek sorunlarını dinledi.

Vatandaşa bire bir dokunarak Devlet ile Milleti her defasında buluşturan Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, Rüzgarlıbahçe’de halka giderek halkın sorunlarını dinledi. Yeri geldiğinde sosyal medya da yazılanları okuyarak vatandaşların problemlerine çözüm üreten, hemen hemen her randevuya cevap veren Devlet adamı olarak Beykozluların sevgisini kazanan Kaymakam Ahmet Katırcı, bu sefer de Beykozluların ayağına gidiyor.
Vatandaşlara makamından bakmayarak kibirden uzak çıkarsız ve samimi duruşu ile Beykozluların gönlüne giren Katırcı, ülkenin olağanüstü durumlardan geçmesinin yoğunluğuna rağmen halkın sorunlarını halkın içinde dinlemekten geri durmuyor.
İlk olarak Beykoz’un Rüzgarlıbahçe Mahallesi’nde rutin halk görüşmelerinin birincisini gerçekleştiren Kaymakam Katırcı’ya, Muhtarlar Birliği Başkanı Hüsnü Kolcu ve Rüzgarlıbahçe Muhtarı Sedat Altun eşlik etti. Mahallenin problemlerini saptayan Kaymakam Katırcı park ve üst geçit problemlerini yerinde saptadı. Hızlı bir şekilde Beykoz’un diğer mahallelerine de gidecek olan Katırcı, Beykoz’u karış karış gezecek.