25 Mayıs 2022 18:36

Deva Partisi Beykoz’daki spor kulüplerine çıkarma yapıyor

Deva Partisi Beykoz İlçe Başkanı Av. Hikmet Baki ve Yönetimi, randevu sistemiyle Beykoz’daki spor kulüplerini ziyaret etti.

Deva Partisi Beykoz’daki spor kulüplerine çıkarma yapıyor

Ziyaretlerin ilk bölümü Beykoz Amatör Spor Kulüplerini Destekleme Derneği ile başladı. Beykoz Amatör Spor Kulüplerini Destekleme Derneği (BİSK) Başkanı Asım Özdemir’in ev sahipliğinde Gümüşsuyu Spor Kulübü’nün BİSK için tahsis ettiği toplantı salonunda gerçekleşen ziyarette BİSK’in kuruluşundan itibaren sporun Beykoz’daki gelişimi, kulübün başarı ve sorunları üzerine istişarede bulunuldu. Sporun Beykoz’daki gelişimi üzerine sohbet edildi.

Deva Partisi Beykoz İlçe Başkanı Av. Hikmet Baki ve Yönetimi, Gümüşsuyu Spor Kulübü Başkanı Mustafa Kurtuluş ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret etti. Kulübün sportif başarıları ve sorunları üzerine konuşuldu.

Çubuklu Spor Kulübü ile Anadolu Hisarı İdman Yurdu Spor Kulübü’nü de ziyaret eden ekip, ziyaretlerinin temel noktasının Beykoz’daki kurumsal kimlikleri ile halka hizmet eden Sivil Toplum Kuruluşları, Spor Kulüpleri ve Beykoz Toplumsal yaşamına değer katmak için çalışan tüm kurumları ziyarette bulundu.